Koka paneļu ēku ražotāju pulku papildinās jauns uzņēmums

Augusts izrādījies darbīgs mēnesis ne tikai Ventspilī, bet arī Talsos, kur Biznesa inkubatoram pievienojušies divi jauni un inovatīvi uzņēmumi. Uzņēmumiem piešķirtais atbalsts saistīts gan ar mārketinga plāna izstrādi, vizīšu organizēšanu ārpus Latvijas, kā arī palīdzību aizdevuma piesaistei no Hipotēku bankas.

Viens no jaunajiem inkubatora dalībniekiem ir SIA “Scandihouses”, kas plāno ražot mazstāvu koka paneļu ēkas. Uzņēmuma pamatprodukcijas klāsts sastāvētu no tādām produktu līnijām kā koka paneļu dzīvojamās un administratīvās ēkas, līmētā masīvkoka dzīvojamās un administratīvā pielietojuma ēkas, atpūtas un pirts ēkas, kā arī koka paneļu palīgēkas un garāžas. Kā galvenais SIA “Scandihouses” ražotās produkcijas noieta tirgus paredzēts Ziemeļeiropas un Baltijas valstis. Otrs inkubatora jaunpienācējs ir SIA “Krāsotava.lv”, kas Latvijas tirgum plāno piedāvāt kvalitatīvus pulverkrāsošanas pakalpojumus. Pulverkrāsošana nodrošina vajadzīgā biezuma vienmērīgu pārklājumu bez satecējumiem un izlaidumiem pēc vienas krāsošanas reizes. Šo tehniku izmanto visa veida metāla, būvkonstrukciju, fasāžu elementu, biroja un dārza mēbeļu un mēbeļu furnitūru krāsošanai.

Talsu biznesa inkubatora atbalstu jau saņēmuši tādi uzņēmumi kā: SIA “Your Baltic Firewood”, kas dibināts 2012.gadā ar mērķi piedāvāt visaugstākās kvalitātes žāvētu bērza kamīnmalku gan Latvijas, gan citu Eiropas Savienības valstu tirgos; SIA „Wood Design Factory” – jauns, augošs, ekskluzīvu koka izstrādājumu, interjera elementu izgatavošanas uzņēmums, kas piedāvā Latvijā izstrādātus produktus; un SIA „4 EKO”, kas nodarbojas ar ekoloģiskā kurināmā – kokskaidu granulu, brikešu un malkas – piegādes servisu.

 

Raksts: “Talsu Biznesa inkubatoram pievienojas jauni uzņēmumi”, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, publ. 16.09.2013

Avots: http://www.vatp.lv/talsu-biznesa-inkubatoram-pievienojas-jauni-uznemumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *