Seminārs par pieteikšanos grantu programmai “ATSPĒRIENS”

Šodien, 25.septembrī plkst. 16.00 Swedbank Centrālajā ēkā, 2. stāva konferenču zālē notiks seminārs „Kā pieteikties grantu programmai ATSPĒRIENS?”. Tajā grantu programmas vērtēšanas komisijas locekļi un citi eksperti stāstīs par programmas aktualitātēm un atbalstu, kas ir pieejams jaunu uzņēmējdarbības ideju sagatavošanai un attīstībai Rīgā.

Semināra laikā varēs uzdot jautājumus un saņemt atbildes par konkursa nolikumu, līdzšinējo grantu programmas īstenošanas pieredzi, kā arī citiem aspektiem. Tā mērķis ir dalīties praktiskā informācijā par pieteikšanos un veidlapu aizpildīšanu, tādejādi palielinot kvalitatīvu pieteikumu skaitu un grantu ieguvēju iespējas. Iepriekšēja reģistrēšanās semināram nav nepieciešama.

Šī gada 11.septembrī tika atklāta jauna pieteikšanās kārta Rīgas domes un Swedbank grantu programmai „ATSPĒRIENS”, turpinot veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Jaunie uzņēmēji aicināti līdz šī gada 14.oktobrim plkst. 12.00. iesniegt biznesa ideju pieteikumus jau desmitajai programmas kārtai. Konkursam atbilstoši nolikumam var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Konkursa pieteikumus izvērtēs atbilstoši iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie virzieni noteikti transports, tūrisms, ražošana (jo īpaši: biotehnoloģija, ķīmija un farmācija, elektronikas un elektrotehnikas ražošana, metālizstrādājumu ražošana), informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, profesionālie un zinātniski tehniskie pakalpojumi, izglītība. Uzņēmējiem, kuri saņems augstāko punktu skaitu, tiks izteikts piedāvājums slēgt līgumu par granta piešķiršanu. Programmas ietvaros tiks daļēji (līdz 80%) atbalstīti tādi jauno komersantu izdevumi, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību u. tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms ir 8000 latu.

 

Raksts: “Rīgas dome un Swedbank aicina uz bezmaksas informatīvu semināru – Kā pieteikties grantu programmai „ATSPĒRIENS”?”, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, publ. 18.09.2013

Avots: www.investeriga.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *