Meža īpašniekiem būs iespēja pieteikties atbalstam jaunaudžu kopšanai

Lauku atbalsta dienests ir publicējis paziņojumu par vēl vienas kārtas izsludināšanu pasākumam “Meža ekonomiskās vērtības uzlabošana”, kurā atbalstāmās aktivitātes ir jaunaudžu kopšana un mazvērtīgu mežaudžu nomaiņa. Saskaņā ar publicēto informāciju šajā kārtā projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2013.gada 28.oktobra līdz 2013.gada 26.novembrim ar kopējo publisko finansējumu LVL 400 000,00 (četri simti tūkstoši lati) apmērā.

Iesniegto projektu īstenošanas beigu datums noteikts astoņpadsmit mēneši no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu. Projektu iesniegumi jāiesniedz LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā, Republikas laukumā 2, 3.stāvā, 308.kabinetā (tālr. 67095000, 67027803).

Latvijas Meža īpašnieku biedrība ir pateicīga par sadarbību reģionālajām meža īpašnieku apvienībām, ar kuru atbalstu un parakstiem faktiski tika panākta šo 400 tūkstošu latu atstāšana šim pasākumam izsludināšanai vēl šogad. LMIB valdes priekšsēdētājs Arnis Muižnieks uzsver, ka jaunaudžu kopšanai ir izšķiroša nozīme jaunā meža kvalitātes un produktivitātes ziņā. Izkoptas jaunaudzes nozīmē daudz efektīvāku zemes izmantošanu un arī lielākus ieņēmumus nākotnē gan meža īpašniekam, gan arī valstij.

 

Preses relīze: “Pieteikšanās uz jaunaudžu kopšanu no 28.oktobra”, Aiga Grasmane, Latvijas Meža īpašnieku biedrība; publ. 26.09.2013

Avots: www.mezaipasnieki.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *