TOP 5, kas jāredz mēbeļu un interjera izstādē “Baltic Furniture 2013”

No 3. līdz 6. oktobrim Ķīpsalā notiks mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2013”, kurā varēs aplūkot, izmēģināt un iegādāties Baltijā ražotas mēbeles viesistabai, guļamistabai, bērnistabai, priekšnamam, virtuvei, birojam un dārzam. Vairāk nekā 150 pašmāju un ārvalstu ražotāji un tirgotāji prezentēs kvalitatīvas, funkcionālas un oriģinālas dizaina mēbeles visām gaumēm un vajadzībām.

Katrs sev atradīs ko īpašu. Savukārt izstādes organizatori piedāvā, viņuprāt, 5 īpašas lietas, kas noteikti būtu jāapskata izstādē „Baltic Furniture 2013″.

1. Elektroniski regulējamas biroja mēbeles

Neparastu biroja mēbeļu kolekciju „UP” izstādē plašākai publikai pirmo reizi prezentēs Latvijas biroja mēbeļu ražotājs „Troja”. Biroja darbinieki tagad varēs strādāt gan stāvus, gan sēdus pozīcijā, jo biroja galdu un krēslu kājas ir elektroniski regulējamas. Šīs mēbeļu kolekcijas radītāji ir īpaši domājuši par birojā strādājošo cilvēku veselību un papildu komfortu, kā arī darbinieku iespēju dažādot strādāšanas pozas.

2. Virtuve ar 3D efekta fasādi

Mūsdienu virtuvē bez inovācijām neiztikt, un inovatīvi tagad ir kļuvuši arī virtuves iekārtu ražošanā izmantotie fasāžu materiāli. „Kuhni Belarusi” savā stendā piedāvās apskatīt un aptaustīt modernu virtuves iekārtu ar 3D efekta fasādi, kas atgādina smalkus jūras viļņus. Izstādes apmeklētāji varēs izbaudīt šīs fasādes radīto efektu un pārliecināties, vai tā ir arī jūsu sapņu virtuve. Virtuves iekārta ir veidota plūstošās, izliektās līnijās, un tās baltie, melnie un sarkanie toņi lieliski iederēsies ikvienā modernā mājoklī.

3. Ozolkoka mēbeles ar „odziņu”

Uzņēmums „Zunda” izstādē prezentēs viesistabas mēbeles, kuru īpašā „odziņa” ir ražošanā izmantotais izejmateriāls – pašmāju ozols. Mūsu ozolam piemīt unikāla krāsu gamma, kas dažādās gaismās mainās no dzeltenīgi baltas līdz dzeltenīgi brūnai ar pelēcīgu vai zaļganu nokrāsu. Turklāt ozolkoka mēbeles ir īpaši izturīgas un rada patīkamu aromātu telpā.

4. Miega tests saldākiem sapņiem

Vienu trešdaļu dzīves ikviens no mums pavada gultā, taču ne vienmēr no rīta mēs pamostamies moži un atpūtušies. Tāpēc ir ļoti svarīgi maksimāli uzlabot miega kvalitāti, izvēloties atbilstošu gultu un matraci gulēšanai. Uzņēmums „Unikulma” ir sagatavojis īpašu piedāvājumu – miega speciālista vadībā ar speciālu iekārtu varēsi izanalizēt savus gulēšanas paradumus, saņemt konsultācijas un iegādāties sev piemērotu gultu un matračus kvalitatīvākam miegam.

5. Mēbeļu kolekcija radošām izpausmēm

Īpaši par jauniešiem ir padomājis uzņēmuma „Daiļrade Koks” mēbeļu veikals „Čiekurs”, kas prezentēs jauniešu mēbeļu kolekciju „Style”. Šī kolekcija ir veidota baltā krāsā, kas lieliski iederēsies viskošākajā un revolucionārākajā jauniešu guļamistabas interjerā.

 

Raksts: “TOP 5, kas jāredz izstādē „Baltic Furniture 2013″”, BT1, publ. 27.09.2013

Avots: http://www.bt1.lv/bt1/balticfurniture/?link=00000000&subid=3133

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *