„Howarth Timber & Building Supplies” turpina investēt biznesa paplašināšanā

Britu koka būvkonstrukciju un plātņu ražošanas kompānija „Howarth Timber & Building Supplies” nākusi klajā ar paziņojumu, ka šā gada 30.septembrī pabeigts darījums par ASV mežizstrādes kompānijas „Northern Timber” iegādi, ziņo vietējais ziņu portāls Builders’ Merchants News. Tādējādi „Howarth Timber & Building Supplies” turpina realizēt savas darbības paplašināšanās stratēģiju, un nu varēs lepoties jau ar kopumā 28 filiālēm.

Kompānijas ģenerāldirektors Nikolass Hovarts (Nicholas Howarth) paudis prieku par „Northern Timber” pievienošanos komandai, jo jauniegūtajā mežizstrādes uzņēmumā  strādā pirmklasīgs, atsaucīgs personāls, kas neapšaubāmi sekmēs Britu kompānijas klientūras bāzes paplašināšanos.

Jauniegūtās filiāles nosaukums būs „Howarth Timber Brighouse”. Jau tuvākajā laikā šeit tiks investēts ražošanas līniju modernizācijā, izremontēti darba ofisi un noliktava. Papildus tam, Britu kompānija ieplānojusi veikt arī jaunā uzņēmuma paplašināšanu un palielināt saražojamās produkcijas klāstu.

 

Raksts:”Howarth Timber & Building Supplies purchases Northern Timber”, Builders’ Merchants News, publ. 01.10.2013

Avots:www.buildersmerchantsnews.co.uk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *