Novembrī plānota plaša kampaņa Latvijā ražoto produktu popularizēšanai

Birojs “Latvijas Produkts” aicina vietējos uzņēmumus, šā gada novembrī (01.11. – 30.11.2013.), atzīmējot Latvijas proklamēšanas gadadienu, iesaistīties apjomīgās mārketinga aktivitātēs, kas veidotas ar mērķi izcelt un popularizēt vietējās preces un pakalpojumus, to kvalitāti un pieejamību.

Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt informētiem par to, cik dažādas, kvalitatīvas, kreatīvas un vērtīgas preces un pakalpojumus piedāvā mūsu pašu uzņēmumi. Nereti, to nezinot, priekšroka tiek dota ārvalstu produktiem, lai arī sabiedrībā ir vēlēšanās atbalstīt vietējos ražotājus. Pētījumi rāda, ka 93% cilvēku ir svarīgi tirdzniecības vietās atpazīt Latvijas preci un pakalpojumus. Lai palīdzētu orientēties plašajā preču un pakalpojumu piedāvājumā, kur arī ne vienmēr nosaukums pasaka, ka tas ir Latvijas produkts, ir izveidota preču zīme “Latvijas produkts”, kas skaidri norāda, ka šis produkts vai pakalpojums ir izveidots Latvijā. Projektā “Savējie” šobrīd iesaistījušies apmēram 100 vietējo ražotāju, kas apzinās, ka viņiem tas vajadzīgs.

Birojs “Latvijas Produkts” vēlas apzināt vietējos preču ražotājus un pakalpojumu sniedzējus, kas būtu ar  mieru iesaistīties mārketinga aktivitātēs, pastāstīt par sevi tieši no šī – “Latvijas Produkts” pozicionējuma, izceļot sava produkta labās īpašības. Kampaņas ietvaros plānots nodrošināt pastiprinātu publicitāti un reklāmas medijos, kā arī organizēt pasākumus, akcijas, kuru laikā sabiedrība tiktu iepazīstināta ar Latvijas produktu klāstu. Aktivitātes iespējams variēt pēc dalības uzņēmumu vēlmēm un iespējām.

Uzņēmumi, kas vēlas paplašināt sava produkta mārketinga aktivitātes un iesaistīties kampaņā, aicināti sūtīt pieteikumu birojam “Latvijas Produkts”.

 

 

Avots: Birojs “Latvijas Produkts”

Papildus informācija: www.latforin.info

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *