Aicina sacensties par labāko individuālo rezultātu spēlē “Mežotājs”

Pagājušajā mācību gadā visām Latvijas skolām bija iespēja piedalīties jaunā izglītojošā interneta spēlē – konkursā  “Mežotājs”, kuras mērķis ir veicināt izpratni par saudzīgu meža apsaimniekošanu. 152 skolu konkurencē Mežotāja titulu ar labāko rezultātu un visvairāk iesaistītajiem spēlētājiem – 186 skolēniem, izcīnīja Limbažu 3. vidusskola.

Kā atzina skolēni un skolotāji, viņus spēle ir aizrāvusi, esot arī daudz jauna iemācījušies par to, kā tad norisinās darbi mežā, ko nozīmē meža apsaimniekošana. Tāpēc šajā mācību gadā izglītojoši informatīvā interneta spēle “Mežotājs” tiek rīkota atkārtoti.

Spēli – konkursu organizē AS “Latvijas valsts meži” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru Starptautiskās vides izglītības programmas “Izzini mežu” ietvaros.

Sacensties par labāko individuālo rezultātu ‘virtuālie’ mežsaimnieki aicināti no 2013.gada septembra līdz 2014.gada 10.februārim, kad tiks noteikti top 3 spēlētāji, kas saņems atzinības balvas.

Par spēli: “Mežotājs” piedāvā iejusties mežsaimnieka lomā – saprast, ko nozīmē laba meža apsaimniekošana. Jo gudrāk meža darbosies, jo ātrāk augs un attīstīsies arī Tavs celms. Spēles ilgums ap 40 minūtēm. Spēlējot ar ‘Draugiem.lv’ pasi, Tavs spēles rezultāts tiek saglabāts un to vari nepārtraukti uzlabot, sacenšoties ar pārējiem topa spēlētājiem. Arī ciems, kas atrodas spēles centrā, tiek nosaukts Tavā vārdā. Savukārt spēlējot ‘pa kluso’, spēles rezultātu redzi tikai Tu pats un tas netiek saglabāts.

 

Avots: AS Latvijas valsts meži

http://www.mezotajs.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *