Izstāde “Baltic Furniture 2013” aicina iedvesmoties interjera pārmaiņām

Tagad arī Latvijā iespējams iegādāties galdu, pie kura var rakstīt ne tikai sēžot, bet arī stāvot. Atliek vien nospiest attiecīgo pogu, un datorgalds klusi rūkdams paceļas vai nolaižas vistīkamākajā augstumā. Vietējam tirgum pēc pasūtījuma šādas biroja mēbeles ražo SIA “Troja”, un līdz 6.oktobra pēcpusdienai šādas mēbeles apskatāmas Ķīpsalā, mēbeļu izstādē “Baltic Furniture 2013”. Komplektā ietilpst arī skapītis dokumentiem un neliela ar korķi pārklāta starpsiena, kas vienu no otras atdala divas blakus esošas darba vietas. Taču, ja rodas vēlme sarunāties, raugoties kolēģim acīs, iespējams regulēt arī starpsienas augstumu.

Galdus, kas ir tik izturīgi, ka uz tiem varot droši dejot, un krēslus, kas kalpos gadus divdesmit, izstādē piedāvā SIA “Wenden” – lielākais krēslu ražotājs Latvijā. SIA “Bolderāja serviss” izstādē piedāvāja košas un krāsainas mēbeles bērnudārziem. Skapīšus, galdiņus, gultiņas, plauktiņus un arī pārvietojamas, skaņu izolējošas starpsienas, kuras var izmantot, lai spēlējoties bērnu grupiņas cita citu netraucētu. Firma prezentē arī trīsstāvīgu izvelkamu bērnu gultu, kas jau uzreiz iepatikusies pircējiem gan Latvijā, gan Skandināvijā. Krāsainie galdiņi dažādās komplektācijās – gan ar plastmasas, gan koka krēsliņiem.

Visiem interjeriem un gaumēm viegli piemērojamu, baltu, bērniem un jauniešiem domātu mēbeļu kolekciju “Style” izstādē prezentēja SIA “Daiļrade koks”, savukārt somu firma “Unikulma” domājusi par pieaugušo ērtībām un piedāvāja motorizētas gultas. Guļot šādā gultā un spiežot pults podziņas, iespējams baudīt masāžu gan kājām, gan galvai, gan mugurai, gan visam ķermenim kopā. To var arī pacelt un nolaist vai izlocīt kā jūras viļņus – kā kurā brīdī tīkamāk.

 

Raksts: “Slikts garastāvoklis? Nopērc jaunas mēbeles!”, Anita Jaunbelzere, Latvijas Avīze, publ. 04.10.2013

Avots: www.la.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *