Seminārs par kokrūpniecības nozares eksportu uz Skandināviju

Diskusiju cikla „Eksporta ABC” ietvaros 16.oktobrī plkst. 13:00 Ārlietu ministrijā norisināsies seminārs, kura gaitā uzņēmēji un eksperti diskutēs par Latvijas kokrūpniecības nozares eksporta iespējām Skandināvijas valstu tirgū.

Diskusiju atklās Ārlietu ministrijas Ārējo ekonomisko sakaru veicināšanas nodaļas vadītājs Rūdolfs Brēmanis. Kā nozares eksperti par savu pieredzi Skandināvijas tirgū informēs AS „Latvijas Finieris” pārdošanas dienesta direktors Valdis Kulpe, SIA „Arbo” pārdošanas direktors Edmunds Domkins un LIAA pārstāvniecības vadītāja Zviedrijā vietnieks Gints Janums.

Šis būs sestais Ārlietu ministrijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētais seminārs par Latvijas eksporta iespējām ārvalstīs 2013.gadā. Līdz šim „Eksporta ABC” ietvaros organizētas diskusijas par Latvijas IT nozares perspektīvām ASV, izglītības eksporta iespējām Indijā, Krievijas tūristu piesaisti, transporta un loģistikas nozares pakalpojumu eksportu uz Franciju, kā arī par pārtikas jomas eksportu uz Krieviju.

Dalību seminārā lūgums iepriekš pieteikt līdz 14.oktobrim, sazinoties ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru atlases speciālistu Gati Silakaktiņu (gatis.silakaktiņš@chamber.lv).

 

Raksts: “Norisināsies „Eksporta ABC” seminārs par kokrūpniecības nozares eksportu uz Skandināviju”, Ārlietu ministrijas Preses un informācijas nodaļa, publ. 04.10.2013

Avots: http://www.mfa.gov.lv/lv/Jaunumi/zinas/2013/oktobris/04-6/

Semināra programma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *