Nominantu vidū ‘Eksporta un inovācijas balvai 2013’ arī SIA ‘Daba Laba’

Izvērtējot ‘Eksporta un inovācijas balvai 2013’ iesniegtos 119 konkursa pieteikumus, nākamajā kārtā Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) iedibinātajai balvai nominēti 32 uzņēmumi. To vidū arī SIA ‘Daba Laba’, kas ar zīmolu WildGood ražo matu ķemmes no mežacūku sariem. Kā uzņēmums vērtē šāda veida konkursu un ar kādiem sasniegumiem tas var lepoties, portālam ‘Nekrize.lv’ stāsta zīmola WildGood attīstītāja Loreta Pižika.

„Kaut arī par dalību konkursā bijām domājuši jau vairākas reizes, tikai šogad esam pieteikušies konkursā Eksporta un inovācijas balva. Un arī šogad lielā mērā to noteica nevis mūsu pašu izvēle, bet gan iedzīvotāji, kuri LIAA rīkotajā aptaujā mūsu uzņēmumu izvirzīja kā vienu no pretendentiem prestižajam apbalvojumam. Konkursa otrajā kārtā esam izvirzīti uzreiz divās nominācijās: Importa aizstājējprodukts un Rūpnieciskais dizains. Jāatzīst, ka paši sevi vairāk identificējam kā importa aizstājējus, jo esam izstrādājuši produktu, kas ir kvalitatīva alternatīva Ķīnā ražotajām ķemmēm. Tas gan nenozīmē, ka orientējamies tikai uz vietējo tirgu, – ļoti nopietni skatāmies arī ārvalstu tirgu virzienā.

Esam pavisam jauns uzņēmums, patiesībā pavisam nesen tikai esam pabeiguši darbu pie pilnīgas produkta izstrādes. Par savu lielāko sasniegumu pašlaik uzskatām produkcijas eksportu uz Austrāliju. Tāpat ārpus Latvijas WildGood produkciju var iegādāties Beļģijā un Spānijā, bet ar interneta starpniecību tā ir pieejama visā pasaulē. Līdz šim, pateicoties internetveikalam, mūsu ķemmes jau aizceļojušas uz 26 pasaules valstīm. Attiecībā uz nākotni pašlaik ļoti cītīgi strādājam pie darbības paplašināšanas un jaunu eksporta tirgu apgūšanas. Tāpat tuvākajā laikā prezentēsim pavisam jaunu produktu, ko ražosim no mežacūku ādām, kas ļaus nodrošināt efektīvāku ražošanas procesu bez resursu pārpalikumiem.”

 

Raksts: “Lepojas ar eksportu uz Austrāliju”, portāls Nekrize.lv, publ. 08.10.2013

Avots: http://nekrize.lv/lepojas-ar-eksportu-uz-australiju/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *