Valsts kontrole: vai meži tiek uzraudzīti efektīvi un sabiedrības interesēs?

Nolūkā pārbaudīt Valsts meža dienesta darbības efektivitāti pēc struktūras un funkciju reorganizācijas, Valsts kontrole patlaban veic revīziju “Valsts meža dienesta strukturālo izmaiņu pamatotība un dienesta darbības atbilstība normatīvo aktu prasībām un efektivitāte”.

Lai iegūtu iespējami vispusīgu informāciju, Valsts kontrole lūdz sabiedrību (meža īpašniekus un apsaimniekotājus, medniekus, meža nozares attīstībā, dabas un vides aizsardzībā ieinteresētās personas, kuras ir izmantojušas Valsts meža dienesta sniegtos pakalpojumus) aizpildīt anketu par Valsts meža dienesta darbību.

Valsts kontrole vēlas noskaidrot, cik bieži meža īpašniekiem ir nepieciešamība sazināties ar Valsts meža dienestu vai apmeklēt tā struktūrvienības, tāpat iedzīvotāji ir lūgti piecu ballu sistēmā novērtēt dienesta sniegto pakalpojumu un informācijas pieejamību, kā arī dienesta darbību kopumā.

Anketa ir pieejama šeit: Aptaujas anketa

 

Raksts: “Valsts kontrole: vai meži tiek uzraudzīti efektīvi un sabiedrības interesēs?”, LR Valsts kontrole, publ. 10.10.2013

Avots: http://www.lrvk.gov.lv/?id=633&newsid=1320

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *