Aizvadītas gadskārtējās piedzīvojumu sacensības “Cross & Country 2013”

Trešdien, 9. oktobrī Meža fakultātes studentu biedrība „Šalkone” sadarbībā ar Meža pētīšanas staciju (MPS) Jelgava rīkoja tradicionālās piedzīvojumu sacensības apvidū „Cross & Country 2013″.

Sacensību tradīcija aizsākta pirms vairāk kā 4 gadiem un šogad pirmo reizi kopš skrējiena pirmsākumiem tika mainīta sacensību norises vieta. Tā atzīta par labu esam, jo daba pati parūpējusies par iespējām pārbaudīt komandu vienotību un sportisko garu – ar ūdeni pielijušas stigas, dīķi, uzkalni, daudz iespaidīga platuma un dziļuma grāvju un laba atmosfēra. Sacensību starts notika pie LLU 150 jubilejai veltītā koku stādījuma.

Sacensībās startēja 6 komandas. Lai gan dalībnieku skaits šogad nebija tas lielākais, ieradušies bija paši labākie. Dalībniekiem bija jāizskrien marķēta trase, visā tās garumā pildot dažādus uzdevumus – pārvarot ieraktos šķēršļus, baudot „Tarzānu” pāri grāvim, lekšanu ar maisiem, čiekuru mešanu, ripas zāģēšanu, spēkojoties erudīcijas pārbaudē un visbeidzot tiešā planējumā no kalna – dīķī un kārtīgi izpeldoties. Veicot trasi 35 minūtēs, par sacensību uzvarētājiem kļuva komanda „Dude” (Artis Dude, Artis Vīksna, Jānis Šņucītis, Anete Geduševa).

 

Raksts: “Aizvadītas piedzīvojumu sacensības „Cross&Country 2013″”, Katrīna Jaunslaviete, LLU, publ. 10.10.2013

Avots: http://www.mf.llu.lv/?fid=824

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *