Izstāde “Māja. Dzīvoklis 2013” – vieta, kur sākt mājokļa pārvērtības

Rudens ir piemērotākais brīdis, lai mūsu mājoklis piedzīvotu mazākus vai lielākus labiekārtošanas darbus un jaunas vēsmas interjerā. Tāpēc ikviens dzīvokļa un mājas īpašnieks ir laipni gaidīts no 17. līdz 20. oktobrim Ķīpsalā, kur notiks starptautiskā būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2013″.

Labiekārtojot māju vai dzīvokli, ir svarīgi, lai nepieciešamie būvmateriāli, sanitārtehnika un siltumtehnika, mēbeles un interjera aksesuāri atbilstu ne vien mūsu gaumei, bet arī būtu ražoti no ilgtspējīgiem, kvalitatīviem un ekoloģiskiem materiāliem un, protams, iekļautos plānotajā budžetā. Tāpēc izstāde „Māja. Dzīvoklis 2013″ vienkopus pulcēs vairāk nekā 120 nozīmīgākos preču un pakalpojumu ražotājus, tiešos piegādātājus un konkurētspējīgākos tirgotājus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Polijas un citām valstīm. Savukārt vērtīgus padomus, jaunas idejas un plašu informāciju, bez kuras mājokļa labiekārtošana nav iedomājama, četru dienu garumā sniegs zinošākie un atsaucīgākie nozares eksperti.

Jaunu apsildes risinājumu – Latvijā ražotu krāsni – prezentēs uzņēmums „Peters Stoves”. Ļoti plašu apkures produkcijas klāstu – sākot ar granulu katliem un beidzot ar lielas jaudas siltumsūkņiem sola uzņēmums „Apkures katli”. Trīsslāņu parketu izstādē prezentēs uzņēmums SIA „RODS”.  Ar plašu grīdas dēļu un parketu klāstu, kā arī Latvijā līdz šim maz izmantotu, efektīvu grīdas ieklāšanas risinājumu uz līmplēves, kas nodrošina labu skaņas izolāciju un augstu mitrumizturību, ikviens varēs  “Amber Wood” stendā. Līdzās greznām lamināta, finiera un masīvkoka iekšdurvīm, kuras piedāvās vadošie durvju ražotāji Baltkrievijā, Ukrainā un Krievijā, savu jaunumu – mitrumizturīgas durvis „Aqvadoors”, kas ir lieliski piemērotas vannasistabai, prezentēs pašmāju uzņēmums „BEL-DOORS”. SIA “INTAR-SIJA” piedāvās daudzslāņu nažfinieri, masīvkoka dēļus, durvju un paneļu pildījuma plātnes. SIA “Iļģuciems” piedāvās Baltkrievijā ražotas koka durvis. Ar augstas kvalitātes moduļa ēkām, kas piemērota biroja vajadzībām, varēs iepazīties SIA „VIA-S modular houses” stendā. Ekoloģiskas koka mājas piedāvās „Latgales Koks” (SIA „EcoLog”). Tāpat funkcionālus, praktiskus un skaistus produktus mājoklim izstādē piedāvās arī „Andeko”, „Staļi”, „Stikla serviss”, u. c. pašmāju un ārvalstu uzņēmumi.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks 9. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde „Vide un enerģija 2013″, kurā tiks prezentēti energoefektivitātes, energoapgādes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras uzlabošanas risinājumi un atjaunojamās enerģijas resursu efektīva izmantošana.

 

Raksts: “Izstāde „Māja. Dzīvoklis 2013″ – vieta, kur sākt mājokļa pārvērtības”, BT 1, skat. 14.10.2013

Avots: http://www.bt1.lv/?link=00800004&subid=3156

Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/mdz

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *