Rīgā notiks ‘Latvijas uzņēmēju, ražotāju un amatnieku dienas 2014’

Nākamā gada aprīlī, Rīgā notiks Latvijas uzņēmēju, ražotāju un amatnieku dienas 2014, ko organizē SIA Baltic Expo Centre projekta Latvija piedāvā 2014 ietvaros.

Kā norāda projekta galvenais organizators Erlens Kelle, projekts izveidots par godu Latvijas galvaspilsētai Rīgai, kas 2014. gadā izvēlēta par Eiropas kultūras galvaspilsētu. „Par izstādes galveno uzdevumu esam izvirzījuši popularizēt vietējos ražotājus un to preces. Tāpat mazajā un vidējā uzņēmējdarbībā liela nozīme ir reģionālajam aspektam un piederībai, tādēļ izstāde kalpos arī kā iespēja novadiem un pilsētām prezentēt sevi, savus uzņēmumus un citus sasniegumus,” skaidro E. Kelle.

Pašlaik tiek apzināti izstādes potenciālie dalībnieki un kā norāda E. Kelle, tad aktivitāte jau ir manāma.  Organizatori uzsver, ka projekta galvenais ekonomiskais uzdevums ir veicināt starpreģionālo ekonomisko sadarbību. Izstāde kalpos kā vieta pieredzes apmaiņai, lietišķiem kontaktiem ar sadarbības partneriem un patērētājiem. Tāpat, lai izstādes dalībnieki gūtu lielāku atdevi, ir iecerēts organizēt viesdelegācijas ar kaimiņvalstu uzņēmējiem, kas meklē sadarbības partnerus Latvijā.

Organizatori lēš, ka apmeklētāju skaits izstādes trīs dienās varētu sasniegt vismaz 15 tūkstošus.

Gatavojoties izstādei Latvija piedāvā 2014, tās organizatori sniedz iespēju jaunajiem uzņēmējiem iepazīstināt klientus un sadarbības partnerus ar savu ražoto produkciju vai piedāvātajiem pakalpojumiem, dāvinot iespēju trīs uzņēmumiem piedalīties izstādē bez maksas. Konkursā var piedalīties uzņēmēji, kas savu uzņēmumu dibinājuši un uzsākuši ražošanu vai pakalpojumu sniegšanu sākot no 2012. gada 1. janvāra. Lai piedalītos konkursā, jāsūta apraksts, kā radās biznesa ideja, kā ir veicies to attīstot, un kāda ir uzņēmuma nākotnes vīzija un plānotā izaugsme. Tāpat aprakstā jāpiemin, kā uzņēmums ieinteresēs apmeklētājus izstādē Latvija piedāvā 2014, ko piedāvās un kā iekārtos savu stendu. Apraksta apjoms ir viena A4 izmēra lapaspuse. Trīs drosmīgāko, inovatīvāko un perspektīvāko aprakstu autoriem – uzņēmumiem – tiks dāvināta 8, 6 un 4 kvadrātmetru stenda vieta bez maksas. Apraksts jāiesūta līdz 8. novembrim uz elektroniskā pasta adresi: pr@latvijapiedava.lv. Uzvarētāji tiks paziņoti 12. novembrī mājas lapā http://www.latvijapiedava.lv, kā arī draugiem.lv/latvijapiedava.

 

Raksts: “Rīgā notiks Latvijas uzņēmēju, ražotāju un amatnieku dienas 2014”, SIA Baltic Expo Centre, publ. 12.10.2013

Avots: http://latvijapiedava.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *