Izdota bezmaksas darba aizsardzības rokasgrāmata uzņēmējiem

Latvijas Darba devēju konfederācija oktobrī atjaunojusi informatīvu materiālu esošajiem un jaunajiem komersantiem „Darba aizsardzību uzņēmumā. Palīgs jaunajiem komersantiem”. Šis ir pēdējais 2010.gadā izdotā materiāla atjaunotais metiens. Drukātā formātā rokasgrāmata visiem uzņēmējiem bez maksas pieejama Uzņēmumu reģistra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts darba inspekcijas reģionālajās nodaļās, biznesa inkubatoros un LDDK reģionālajās filiālēs. Materiāls pieejams arī elektroniskā versijā: www.lddk.lv/da.

Rokasgrāmata ietver aktualizētu un papildinātu informāciju par darba aizsardzību, tās reglamentējošiem normatīvajiem aktiem, par iespējamajiem darba vides riskiem, to novērtēšanu un novēršanu 17 uzņēmējdarbības nozarēs, tostarp arī mežsaimniecībā un kokapstrādē.

Līga Menģelsone, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore: „Nelaimes gadījumi darba vietās visbiežāk notiek mazajos un vidējos uzņēmumos, kuros vadītājiem ne vienmēr ir pietiekošās zināšanas un laiks, lai pievērstu pietiekoši lielu uzmanību darba drošībai. Mūsu mērķis, radot šo informatīvo materiālu, bija izskaidrot darba drošības normatīvo aktu piemērošanas nozīmi un procesu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem laikā, kad jaunais uzņēmējs sāk veidot drošu darba vidi sev un saviem darbiniekiem.”

 

Raksts: “Izdota bezmaksas darba aizsardzības rokasgrāmata uzņēmējiem”, LDDK, publ. 11.10.2013

Avots: http://www.lddk.lv/index.php?lang=1&p=2097

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *