Baltkrievija un Turcija vienojušās par plašāku koksnes produktu tirdzniecību

Baltkrievijas un Turcijas pārstāvji vienojušies paplašināt divpusējās koksnes produktu tirdzniecības sortimentu, kur ietilpst saplākšņu materiālu piegādes, mīksto audumu, furnitūras un plātņu produkcijas piegādes. Šāda vienošanās panākta koncerna “Bellesbumprom” delegācijas vizītes laikā Turcijā.

Baltkrievijas delegāciju veidoja vairāki pārstāvji no mēbeļu ražošanas, kokapstrādes un papīrrūpniecības uzņēmumiem, kā arī koncerna “Bellesbumprom” un Baltkrievijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras darbinieki. Vizītes laikā Baltkrievijas pārstāvju delegācija apmeklēja starptautisko mēbeļu izstādi “Intermob”, kā arī veica pārrunas ar Turcijas uzņēmējiem.

Abu valstu delegāciju sanāksmi vadīja Baltkrievijas ģenerālkonsuls Stambulā Igors Belijs (Игорь Белый) un Stambulas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viceprezidents Dursuns Topcs (Dursun Topcu).

Sanāksmes gaitā Turcijas puses pārstāvji informēti par Baltkrievijas kokapstrādes un mēbeļrūpniecības potenciālu. Tāpat pārrunātas iespējas, kā padarīt abu valstu sadarbību intensīvāku.

Baltkrievijas delegācija piedalījās arī kontaktbiržā, kas rīkota ar mērķi attīstīt abu valstu sadarbību koksnes izstrādājumu tirdzniecības jomā. Pārrunu gaitā tāpat apspriesta iespēja organizēt celulozes un papīra produkcijas piegādes. Nolūkā turpināt apgūt trešo valstu tirgus, Turcijas puses pārstāvji pauduši interesi par kopīga uzņēmuma izveidi ar Baltkrievijas sadarbības partneriem.

 

Raksts: “Беларусь и Турция договорились расширить ассортимент двусторонней торговли”, БЕЛТА, publ. 14.10.2013

Avots: http://butb.by/index.php?page=64&date=2013-10-14&id=35348

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *