Jauns semināru cikls uzņēmēju pieredzes apmaiņas sekmēšanai

Lai veicinātu uzņēmēju savstarpējo pieredzes apmaiņu, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Jelgavas nodaļa sadarbībā ar Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociāciju un JIC biznesa inkubatoru uzsākusi darbu pie regulāru bezmaksas semināru cikla “Uzņēmēju brokastis” organizēšanas. Kā pastāstījusi LTRK Jelgavas nodaļas vadītāja Baiba Nolberga, līdzīgi semināru cikli veiksmīgi notiek Rīgā, kā arī citās Latvijas pilsētās. Tā kā par ar tiem līdz šim bijušas ļoti pozitīvas atsauksmes, nolemts, ka arī Jelgavā šāda veida tikšanās būtu nepieciešamas, nodrošinot iespēju reģionu biedriem iepazīties ar citu uzņēmēju pieredzi.

Pasākumu ciklā uzsvars tiks likts uz konkrētiem biznesa veiksmes stāstiem, kas var kalpot citiem uzņēmējiem par piemēru un iedvesmas avotu. Semināru ciklu varēs apmeklēt ikviens interesents. Plānots, ka laika gaitā tieši pasākumu dalībnieki noteiks tēmas, kuras turpmākajos semināros tiks aplūkotas.

Pirmais seminārs pasākumu ciklā norisināsies 31.oktobrī. Tā ietvaros semināra dalībniekiem būs iespēja apmeklēt siltumapgādes uzņēmuma SIA “Fortum Jelgava” jaunatvērto biomasas koģenerācijas staciju Jelgavā un iepazīties ar uzņēmuma pieredzi un nākotnes mērķiem.  Pēc tam, 14.novembrī, paredzēts seminārs par e-komerciju no biznesa un mārketinga viedokļa. Savukārt 27.novembrī Jelgavā viesosies un par Skandināvijas tirgu apgūšanu stāstīs SIA “Sakret” vadītājs Andris Vanags.

 

Raksts: “Veicinās uzņēmēju pieredzes apmaiņu”, portāls ‘Nekrize.lv’, publ. 15.10.2013

Avots: http://nekrize.lv/veicinas-uznemeju-pieredzes-apmainu/

Raksts: “UZŅĒMĒJU BROKASTIS – Jelgavā”, LTRK, publ. 15.10.2013

Avots: http://www.chamber.lv/lv/jaunumi/notikumi/2013-10-15/1381827187

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *