Ķīpsalā prezentēs labās prakses piemērus bioenerģijas attīstībā

No 17. līdz 20. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiek 9. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde Vide un Enerģija 2013, kurā prezentēti risinājumi sākot no iekārtām un projektiem lieliem uzņēmumiem un pašvaldībām un beidzot ar risinājumiem vidējiem un maziem uzņēmumiem un izdevīgiem piedāvājumiem ikvienai mājsaimniecībai.

Plašās vairāku dienu semināru un konferenču programmas ietvaros, ko organizē Rīgas Enerģētikas aģentūra, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), Vides investīciju fonds un nozares asociācijas, 18.oktobrī ikviens interesents aicināts uz starptautisko konferenci par bioenerģijas veicināšanu Baltijas jūras reģionā. Konferencē “Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā” varēs iepazīties ar Baltijas jūras valstu pieredzi un labās prakses piemēriem bioenerģijas veicināšanā un ilgtspējīgā izmantošanā. Konferences pirmajā sesijā tiks demonstrēti piemēri, kas saistīti ar koksnes ilgtspējīgu izmantošanu bioenerģijas ražošanā un ar to saistīto ietekmi sociālā un ekonomikas vidē. Otrā sesijā demonstrēs dažādu, integrētu risinājumu pieeju bioenerģijas attīstībā un tiks runāts par lauksaimniecības un zaļā biznesa attīstības iespējām. Konferences gaitā būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus par bioenerģijas attīstības iespējām un pieredzi dažādās valstīs, kā arī iespēja iesaistīties diskusijās ar nozares ekspertiem.

Vienlaikus Ķīpsalā notek arī remonta, būvniecības un interjera izstāde “Māja. Dzīvoklis 2013”.

 

Raksts: “Starptautiskā konferencē tiks prezentēti labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģiona valstīs”, SIA “Vides investīciju fonds”, publ.

Avots: http://www.bt1.lv/bt1/ee/?link=00000000&subid=3109

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *