Aicina piedalīties starptautiskā fotokonkursā “Pārsteidzošie savvaļas dzīvnieki”

Nolūkā veicināt dzīvnieku novērošanu to dabiskajā dzīves vidē, kā arī medību un savvaļas dzīvnieku estētiskās vērtības apzināšanos, Medību un medījamo dzīvnieku aizsardzības komiteja (CIC) organizē dzīvnieku fotogrāfiju konkursu, kurā piedalīties aicināti arī amatieri. Atbilstoši 2014.gada fotokonkursa tēmai “Pārsteidzošie savvaļas dzīvnieki” (“Astonishing Wildlife”), CIC vēlas saņemt fotogrāfijas, kurās iemūžināti savvaļas dzīvnieki pārsteidzošās situācijās un kuras pārsteidz to vērotāju.

Tāpat konkursa mērķis ir likt saprast, ka medību kaisle var tikt izpausta dažādos veidos, tai skaitā fotogrāfijā. Paredzams, ka konkurss vienos kā medniekus, tā nemedniekus un dzīvās dabas mīļotājus. Konkursā piedalās tikai fotogrāfijas, kurās attēloti dzīvi savvaļas zīdītāji vai putni to dabiskajā dzīves vidē. Tiks atsijātas visas fotogrāfijas, kuras būs atzītas par neatbilstošām savvaļas dzīvnieku fotogrāfijas ētikai. Fotogrāfijas, kuras iesniegtas iepriekšējiem CIC konkursiem, netiks pieņemtas. Ikviens fotogrāfs var iesniegt konkursam ne vairāk kā 3 fotogrāfijas. Fotogrāfijai jāpievieno apraksts, kādos apstākļos tā tikusi uzņemta.

Balvas: CIC Galvenā balva – 1000 EUR, 2. vieta – 750 EUR, 3. vieta – 500 EUR, veicināšanas balva – 250 EUR. Balvas tiks pasniegtas CIC 61. Ģenerālajā asamblejā 2014. gada 26. aprīlī Milānā, Itālijā.

Fotogrāfiju iesniegšanas beigu termiņš – 2013. gada 31. decembris.

 

Raksts: “CIC starptautiskais savvaļas dzīvnieku fotogrāfiju konkurss 2014”, Ilgvars Zihmanis, Biedrība medniekiem.lv, publ. 25.10.2013

Avots:www.medniekiem.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *