Nacionālās bibliotēkas aprīkošana ar mēbelēm izmaksās 3,5 miljonus latu

Konkursā par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) aprīkošanu ar mēbelēm, informācijas zīmēm, interjera elementiem un virtuves iekārtām uzvarējusi personu apvienība, kurā ietilpst SIA Coppa LTD, SIA Kate, SIA Daiļrade koks, SIA Pinus E, liecina paziņojums Iepirkumu Uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Kopējā līgumcena par bibliotēkas aprīkošanu ir 3,5 miljoni latu.

Konkursā tika saņemti trīs pretendentu pieteikumi. Konkursa sadaļā par LNB aprīkošanu ar mēbelēm, informācijas zīmēm un interjera elementiem paredzētā līgumcena bez PVN bija 4,44 miljoni latu, savukārt virtuves iekārtām tika plānots tērēt 210 tūkstošus latu. Jau ziņots, ka septembrī par šo iepirkuma konkursu IUB iesniegta sūdzība. Sūdzību iesniedza Lietuvas uzņēmums UAB Ergolain Projektai.

Konkursu Kultūras ministrija (KM) izsludināja jūlija vidū, taču augusta vidū tā nolikumā tika veikti grozījumi. 23. augustā IUB sūdzību saistībā ar šo konkursu iesniedza SIA Grandus, tomēr pēc tam sūdzība atsaukta, un 28. augustā KM vēlreiz veikusi grozījumus konkursa nosacījumos.

 

Raksts: “Nacionālās bibliotēkas aprīkošana ar mēbelēm izmaksās 3,5 miljonus latu”, Žanete Hāka, Dienas Bizness, publ. 30.10.2013

Avots: www.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *