Meža apsaimniekotāji apgūst apmācību kursu ‘Mežaudžu kopšanas pamati’

SIA LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) organizē četru dienu apmācību kursus par mežaudžu kopšanu. Pirmā grupa nokomplektēta un apmācības uzsāktas MKPC Madonas nodaļā.

Apmācību laikā meža nozarē strādājošie un meža īpašnieki apgūst teoriju par meža resursiem Latvijā, likumdošanu, meža ekosistēmas uzbūvi, mežsaimnieciskajiem rādītājiem, mežaudžu kopšanas principiem un tehnoloģijām, kā arī praktiskā mācībās mežā apgūst darba paņēmienus un metodes ar motorzāģi un krūmgriezi. Apmācību noslēgumā dalībnieki saņem sertifikātu un apliecību par apmācību kursu apguvi.

Apmācību programma un papildus informācija pieejama MKPC interneta vietnē www.mkpc.llkc.lv sadaļā Apmācības meža īpašniekiem vai pa tālruni 63050477. Arī citos Latvijas novados plānotas šādas apmācības (galvenokārt novembrī), par ko tiks informēts atsevišķi.

Mācību kursi tiek īstenoti Eiropas Savienības un Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma „Arodapmācības un informācijas pasākumi” aktivitātes „Arodapmācības” apakšaktivitātes „Nozares speciālistu un lektora līmeņa mācību organizēšana” ietvaros.

 

Raksts: “Meža apsaimniekotāji, īpašnieki un mežsaimniecisko darbu veicēji Madonas novadā apgūst apmācību kursu Mežaudžu kopšanas pamati”, SIA LLKC MKPC, publ. 30.10.2013

Avots: http://www.mkpc.llkc.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *