Turpinās projektu konkurss ERAF aktivitātē “Augstas pievienotās vērtības investīcijas”

Projektu iesniegumu pieņemšana aktivitātē “Augstas pievienotās vērtības investīcijas” trešās kārtas ietvaros pagarināta līdz šā gada 2.decembrim, informē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA). Jau ziņots, ka aktivitātes projektu iesniegumu atlases trešās kārtas ietvaros kopējais pieejamais finansējums, saskaņā ar šā gada oktobrī MK apstiprinātajiem grozījumiem noteikumos, palielināts no 26 miljoniem latu līdz 40 miljoniem latu. Tādējādi atbalsta apjoms vienam projektam palielināts līdz 900 000 latu, vienlaicīgi palielinot arī maksimālo atbalsta intensitāti no 35% līdz 45%.

Aktivitātes mērķis ir stimulēt vietējos komersantus ieguldīt zināšanu vai tehnoloģiju intensīvajos projektos, kā arī piesaistīt ārvalstu investīcijas jomās ar augstu pievienoto vērtību, tādējādi veicinot jaunāko tehnoloģiju pārnesi no ārvalstīm. Aktivitātes trešās kārtas ietvaros atbalstāma iekārtu iegāde, kas tieši saistīta ar jaunas saimnieciskās darbības sākšanu vai esošas saimnieciskās darbības paplašināšanu, produkcijas dažādošanu ar jauniem produktiem vai ražošanas procesa būtisku maiņu. Finansējums tiks piešķirts ieguldījumiem pamatlīdzekļos – jaunu iekārtu un aprīkojumu iegādei, kuras tieši nodrošina ražošanas vai pakalpojumu sniegšanas procesu projekta īstenošanas nozarē.

Lai informētu par izmaiņām programmas pamatnosacījumos un iepirkuma veikšanā, kā arī projektu vērtēšanas kritērijiem un biežāk pieļautajām kļūdām projektu īstenošanā, š.g. 14. novembrī LIAA konferenču zālē (Rīgā, Pērses ielā 2) notiks bezmaksas seminārs “Kā sagatavot un iesniegt projektu programmā “Augstas pievienotās vērtības investīcijas, 3. kārta””.

 

Raksts: “Turpinās projektu konkurss ERAF aktivitātē “Augstas pievienotās vērtības investīcijas””, LIAA, publ. 31.10.2013

Avots:www.esfinanses.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *