Aicina uzņēmējus savlaicīgi pieteikt dalību izstādē “Mežs un Koks 2014”

Lai sniegtu iespēju sekot līdzi meža nozares attīstības tendencēm, izmantojamo tehnoloģiju attīstībai, koksnes un tās produktu praktiskai pielietojamībai, kā arī iepazīties ar nozares aktualitātēm, 2014. gada 25. – 27. aprīlī izstāžu centrā Ķīpsalā jau divpadsmito reizi notiks starptautiskā mežsaimniecības un koksnes produktu izstāde – forums “MEŽS UN KOKS”.

Iepriekšējo izstāžu apkopotie rezultāti liecina, ka šāds visaptverošs meža un kokapstrādes nozares pasākums ir kļuvis par nozīmīgu nozares notikumu. Tāpēc nākamajai izstādei interesenti aicināti savu dalību pieteikt jau laikus, tādējādi izmantojot arī iespēju izvēlieties labāko ekspozīcijas vietu un termiņatlaidi: 15% apmērā atlaide tiek piemērota, ja norēķins par Pamatmaksājumu pilnā apmērā tiek veikts līdz š.g. 15.novembrim un 10% apmērā – ja norēķins pilnā tiek veikts līdz š.g. 15.decembrim. Trīs dienu ilgais pasākums dalībniekiem sniegs lielisku iespēju nodibināt tiešus kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem un patērētājiem, iespējams, apgūt jaunus eksporta tirgus un atrast uzticamus izplatītājus un darījumu partnerus arī ārpus Baltijas reģiona.

Jaunums 2014. gada izstādē – būs izveidotas atsevišķas sadaļas, kur apkopotas nozares aktualitātes, jaunumi, iespējas un pozitīvā pieredze.

Izstādē pārstāvētās nozares:

  • Mežrūpniecības mašīnas, iekārtas, metodes un palīgaprīkojums
  • Kokmateriālu pirmapstrādes mašīnas, iekārtas, metodes un palīgaprīkojums
  • Kokmateriālu kaltes un to aprīkojums
  • Mašīnas un iekārtas koka, kokmateriālu un virsmu ķīmiskai apstrādei
  • Koksnes enerģētika
  • Portatīvās ierīces mežsaimniecībai un mežrūpniecībai
  • Izglītība mežrūpniecības nozarēs
  • Kokmateriālu tirdzniecība, transports un loģistika, finanšu pakalpojumi, u.c.

Vienlaikus šo trīs dienu laikā Ķīpsalā norisināsies arī izstādes „Riga Agro” un “Dārzs.Flora”.

 

Avots: BT 1 Birojs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *