“Latgran” Gulbenē būvē 15 miljonus latu vērtu granulu ražotni

2013.gada septembrī granulu ražotājs “Latgran” uzsācis savas ceturtās ražotnes celtniecību. Jaunā rūpnīca top Gulbenes novada Daukstu pagastā. Tajā plānots investēt kopumā 15 miljonus latu, pastāstīja uzņēmuma valdes locekle Dace Kārkliņa. Viņa norādīja, ka šī būs jau ceturtā uzņēmumam piederošā granulu ražotne. “Plānots, ka jaunajā ražotnē varēs saražot 150 tūkstošus tonnu granulu un tajā būs nodarbināti aptuveni 28 darbinieki,” sacīja Kārkliņa, piebilstot, ka jauno ražotni ekspluatācijā paredzēts nodot jau šā gada beigās.

Ražošanu jaunajā rūpnīcā plānots uzsākt 2014. gada septembrī. Līdz ar ražošanas paplašināšanu uzņēmums aicina savai komandai pievienoties: granulu ražošanas iekārtu operatorus, frontālā iekrāvēja vadītājus, iekārtu mehāniķus un izejvielas pieņēmējus.

Pašlaik uzņēmumam ir trīs granulu ražotnes – Jaunjelgavā, Jēkabpilī un Krāslavā.

“Latgran” ir dibināts 2004.gadā un nodarbojas ar industriālo kokskaidu granulu ražošanu un realizāciju. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2,16 miljoni latu, un tas pieder Zviedrijas kompānijai “LatgranBiofuels”. “Latgran” iepriekšējā gadā strādāja ar 37,8 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 51% vairāk nekā 2011.gadā, un 3,331 miljona latu peļņu, kas, salīdzinot ar 2011.gadu, ir par 73,1% vairāk.

 

Raksts: “Latgran” Gulbenē būvē 15 miljonus latu vērtu granulu ražotni, BNS, publ.01.11.2013

Avots: http://m.la.lv/latgran-gulbene-buve-15-miljonus-latu-vertu-granulu-razotni/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *