Tallinā notiks starptautiska konference par koka izmantošanu būvniecībā

Jau septīto gadu pēc kārtas Igaunija Mežsaimnieku un Kokrūpnieku asociācija (Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit) projekta ‘Woodinfo’ ietvaros, ko finansē Igaunijas Vides investīciju centrs, aicina koka būvniecības līderus uz tikšanos Tallinā, lai dalītos ieskatos par ekobūvniecību un inovācijām šajā jomā, izmantojot labāko ekoloģisko būvmateriālu – koksni.

Starptautiskajā koka arhitektūras konferencē ‘Timber – Natures Key To A Better Living Environment’, kas notiks šā gada 14.novembrī, KUMU mākslas muzejā Tallinā, piedalīsies lektori no Somijas, Lielbritānijas, Krievijas, Igaunijas un Austrijas. Projekta ‘Woodinfo’ rīkotā pasākuma mērķis ir palielināt vietējo uzņēmēju zināšanas par plašajām koka izmantošanas iespējām būvniecībā un izpratni par inovāciju nozīmību koka būvniecības attīstībā.

Pasākumu aicināti apmeklēt arhitekti, būvinženieri, būvnieki, valdības pārstāvji, meža nozares uzņēmumi, kā arī pārējie interesenti, kam saistoša tēma par koka izmantošanas iespējām būvniecībā.

Konferences noslēgumā notiks konkursa „Estonia Timber Awards 2013″ uzvarētāju apbalvošana.

Vairāk informācijas www.estoniantimber.ee

KONFERENCES PROGRAMMA

 

Raksts: “Timber – Natures key to a better living environment”, Estonian Forest and Wood Industries Association, skat. 05.11.2013

Avots: http://www.puuinfo.fi/ajankohtaista/timber-natures-key-better-living-environment

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *