25.Starptautiskā mēbeļu, furnitūras un apdares materiālu izstāde ‘Mebel 2013’

No 18. līdz 22.novembrim Maskavā, centrālajā izstāžu kompleksā ‘Ekspocentrs’ notiks gada svarīgākais notikums mēbeļu ražotājiem ne tikai Krievijā, bet arī visā Austrumeiropā – 25. starptautiskā mēbeļu izstāde ‘Mebel 2013’, kur tiks prezentētas jaunākās tendences mēbeļu tirgū un vienkopus pulcēti šīs jomas vadošie ražotāji, dizaineri un interjera speciālisti.

Dalībnieku un izstādes apmeklētāju ērtības labad ekspozīcija sadalīta septiņās tematiskās kategorijās: Style – dažādu valstu mēbeles no klasikas līdz modernajam stilam; Comfort – mīkstās un korpusa mēbeles, apdares materiāli; Components – mēbeļu furnitūra; Kitchen – virtuves mēbeles, tehnika un aksesuāri; Office – biroju un specializētās mēbeles; Dream – matrači un pildvielas; Decor – atsevišķi mēbeļu elementi un dekori. Sevišķi populāra kļuvusi mēbeļu detaļu un furnitūras sadaļa, kas šogad būs apskatāma trīs izstādes paviljonos. Prezentēto mēbeļu kolekciju un noformējuma ziņā par vienu no spilgtākajiem paviljoniem šogad izstādē solās kļūt ‘Forum’, kur būs apskatāmas Vācijas, Ēģiptes, Slovēnijas, Rumānijas un Portugāles nacionālās ekspozīcijas.

Izstādē tradicionāli visvairāk piedalās vietējie mēbeļu ražotāji, kuru prezentētās ekspozīcijas iepriekšējā gadā speciālisti novērtēja ļoti atzinīgi, norādot, ka piedāvājums ir pietiekami labs, lai varētu radīt nopietnu konkurenci analogam vadošo rietumu firmu ražojumam. Aizvadītajā gadā šo izstādi apmeklēja vairāk nekā 41 600 cilvēku, 90% no tiem bija nozares speciālisti.

Izstādē ‘Mebel 2013’ savu produkciju prezentēs vairāk nekā 640 mēbeļrūpniecības nozares uzņēmumu no 25 pasaules valstīm. Visplašāk tiks pārstāvēta Krievija (67%) un Ķīna (14%), kurām seko Baltkrievija, Itālija un Vācija. Jauno dalībnieku vidū šogad ir Austrālija, Armēnija un Kanāda.

Izstādes ietvaros paralēli notiks 7.Direktoru forums „Mēbeles kā bizness”, kur vairāku sesiju gaitā tiks caurskatītas tādas nozares problēmas kā: ekonomiskā lejupslīde un ražotāju stratēģija krīzes periodā;  mēbeļu realizācijas kanāli, pārdošana ar interneta starpniecību; piedāvājamais sortiments; cenu izveides politika, u.c.

 

Raksts: 25-я международная выставка «Мебель, фурнитура и обивочные материалы» – «Мебель-2013», ЗАО «Экспоцентр», skat. 08.11.2013

Avots: http://www.meb-expo.ru/ru/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *