Seminārs par izmaiņām meža likumdošanā un ES finansējuma piesaisti

Sestdien, 2013. gada 30. novembrī Pārgaujas novada Stalbes un Raiskuma pagastā notiks bezmaksas seminārs „Izmaiņas meža likumdošanā. Pieredzes apmaiņa ES finansējuma piesaistē, praktiski piemēri”. Pasākuma dalībnieku pulcēšanās notiks no 09:30 līdz 10:00 Stalbē pie Tautas nama. Izbraukšana uz apskates objektiem mežā pulksten 10:00.

Dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar neizmantoto lauksaimniecības zemju apmežošanas  un jaunaudžu kopšanas pieredzi. Uz interesentu jautājumiem atbildēs „Meža konsultāciju un pakalpojumu centra” un „Pasaules Dabas Fonda” mežsaimniecības demonstrējumu teritorijas (MDT) „Pūpoli” pārvaldnieks Raimonds Mežaks un „Meža konsultāciju un pakalpojumu centra” Ziemeļvidzemes nodaļas vadītājs Andris Vīrs, kā arī apskatāmo objektu pārstāvji.

Dienas gaitā interesenti dabā varēs iepazīties ar ātraudzīgo kārklu plantāciju, bērzu un egļu jaunaudzēm, ātraudzīgo apšu plantāciju, iežogotu sarkano ozolu un sudrabkļavu jaunaudzi, kā arī citiem piemēriem. Semināra noslēgums plānots Raiskuma pagastā, atpūtas vietā pie Strīķupes. Brauciena garums maršrutā Stalbe – Plācis – Mīlmēni – Unguri – Auciems – Lenči – Strīķupe aptuveni 30 kilometri.

SEMINĀRA PROGRAMMA

 

Preses relīze: Seminārs „Izmaiņas meža likumdošanā. Pieredzes apmaiņa ES finansējuma piesaistē, praktiski piemēri”, publ. 14.11.2013

Informāciju sagatavoja: Raimonds Mežaks, mežsaimniecības demonstrējumu teritorijas (MDT) „Pūpoli” pārvaldnieks

Web: www.draugiem.lv/pupoli/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *