“Swedwood Latvia Ltd” maina nosaukumu uz “Ikea Industry Latvia Ltd”

Inčukalna novadā esošais kokapstrādes uzņēmums SIA “Swedwood Latvia Ltd”, kura pamatdarbība ir priedes zāģmateriālu ražošana, ar 2013.gada 13.novembri mainījis nosaukumu uz SIA “Ikea Industry Latvia Ltd”, liecina “Firmas.lv” informācija.

SIA “Ikea Industry Latvia Ltd”, kas līdz šim bija pazīstama ar nosaukumu “Swedwood Latvia”, aizvadītajā gadā palielināja priedes zāģmateriālu ražošanas apjomus par 1% un uzsāka kokskaidu granulu ražošanu. 2012.gadu uzņēmums noslēdza ar 22,8 milj. latu lielu apgrozījumu, kas ir par 4,9% vairāk nekā 2011.gadā, un peļņu 82,7 tūkst. latu apmēra (- 86,2%).

Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmuma īpašnieki “Swedwood Holding” uzskata “Swedwood Latvia” par stratēģiski nozīmīgu priedes zāģmateriālu piegādātāju “Swedwood” grupas uzņēmumiem, kas ražo nepieciešamās mēbeļu sastāvdaļas Zviedrijas mēbeļu un mājsaimniecības preču giganta “IKEA” veikaliem.

Jau ziņots, ka oktobrī savu nosaukumu atbilstoši uzņēmuma Austrijas mātes kompānijas vārdam – Kronospan Group – mainījusi arī viena no lielākajām Latvijas koksnes pārstrādes kompānijām SIA “Bolderaja Ltd”, kas tagad zināma ar nosaukumu SIA “Kronospan Riga”.

 

Avots:http://www.firmas.lv/profile/ikea-industry-latvia-ltd-sia/40003373121

www.klientuportfelis.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *