Apdrošināšana koka logu ražotnei “Flora” palīdzēs uzbūvēt jaunas telpas

Apdrošināšanas AS “Gjensidige Baltic” atlīdzības izmaksa 225 000 latu apmērā ugunsgrēkā cietušajai Jelgavas koka logu ražotnei SIA “Flora” visus zaudējumus nesedz, bet tā palīdzēs uzbūvēt jaunas ražošanas telpas, aģentūru LETA informēja SIA “Flora” valdes loceklis Juris Bušs. Viņš informēja, ka uzņēmuma darbības turpināšanai ņemts aizņēmums bankā un atlīdzība ļaušot noregulēt šā parāda apjomu.

Jau ziņots, ka šā gada 30.septembra naktī uzņēmumā “Floras” izcēlās postošs ugunsgrēks, kā rezultātā iznīcināta visa gatavā produkcija, nodegusi ražošanas ēka, kā arī bojātas iekārtas. Pašu ēku atjaunot neizdosies – tā būs jāceļ no jauna, jo ēkas metāla karkass ir nopostīts pilnībā. Jauns angārs tiks būvēts, izmantojot apdrošināšanas atlīdzību.

“Bizness nav apdraudēts, cilvēkus neatlaižam – tas galvenais. Un tas jau būtu brīnums, ja tikai ar šo atlīdzību varētu ‘iziet pa nullēm’,” sacīja Bušs. “Floras” vadītājs atzīst, ka zināmā mērā arī paši esot bijuši vieglprātīgi attieksmē pret apdrošināšanu, jo iepriekš viss neesot bijis apdrošināts atbilstošā apjomā, un šī nelaime esot mācība.

Kopš ugunsgrēka ieguldīts liels darbs, lai atsāktu un atjaunotu uzņēmuma darbību ar iepriekšējo jaudu – izveidots jauns galdniecības cehs, krāsotava, slīpētava un montāžas iecirknis. Ieskatam par padarīto, SIA “Flora” savā mājas lapā piedāvā nelielu ekskursiju – Viena diena “Florā” (01.11.2013).

 

Raksts: «Flora»: Apdrošināšanas atlīdzība ugunsgrēkā cietušajai koka logu ražotnei palīdzēs uzbūvēt jaunas telpas, LETA, publ. 14.11.2013

Avots: zz.diena.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *