Konference par jauno būvniecības likumu “Kvalitātes nodrošināšana būvniecībā”

Pēc vairāku gadu intensīva darba Saeima pieņēmusi jauno Būvniecības regulējumu, kas no 2014.gada 1.februāra noteiks kārtību, kādā organizējama būvniecība Latvijā. Viens no lielākajiem izaicinājumiem jaunajiem regulējumiem ir nodrošināt būvju un būvdarbu kvalitāti atbilstoši mūsdienu standartu prasībām.

Lai sniegtu iespēju vietējiem un ārvalstu nozares ekspertiem dalīties savā pieredzē par kvalitātes prasībām būvniecībā un normatīvo regulējumu šo prasību nodrošināšanā Latvijā, Baltijā, Eiropā un Kanādā, 20. novembrī Rīgas domē organizēta konference par jauno būvniecības likumu “Kvalitātes nodrošināšana būviecībā”.

Galvenās tēmas,  kas apskatītas konferencē: a) Kvalitātes politika būvniecības nozarei; b) Kvalitātes prasības būvniecības nozarē. Starptautiskā pieredze; c) Kvalitātes izaicinājumi un vajadzības Latvijas būvniecības nozarē.

Pasākumu organizē: AS Inspecta Latvia sadarbībā LR Ekonomikas ministriju un Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi.

Ar konferences programmu var iepazīties  konferences mājas lapā: http://www.kvalitate-buvnieciba.lv

 

Raksts: “Konference par jauno būvniecības likumu „Kvalitātes nodrošināšana būvniecībā””, Biedrība “Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padome”, publ. 20.11.2013

Avots: http://www.ibp.lv/lv/kalendars/konference-kvalitates-nodrosinasana-buvniecib

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *