Aicina pieteikt uzņēmumus atbalsta programmai “Latvijas Zelts”

Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) programmas “Latvijas Zelts” ietvaros atbalstu ražošanas uzņēmumiem sniegs arī šogad.

Programmas ietvaros plānots izveidot Latvijas Zelta simtnieku – uzņēmumus, kurus atbalstīt īpaši, veicinot to izaugsmi nākotnē. Programmā „Latvijas Zelts” priekšroka būs tām kompānijām, kas vēlas attīstīties, piedzīvot izaugsmi, kļūt lielākas un paplašināt tirgu. Ļoti gaidīti ir uzņēmumi no reģioniem, jo katra darba vieta Latvijas novados ir svarīga.

LUAC sniegtais atbalsts ir saistīts ar galveno, kas nepieciešams uzņēmuma attīstībai – ar tirgzinības aktivitātēm, ietverot palīdzību izstrādājot un pieņemot stratēģiskus lēmumus, jaunu produktu attīstību, pārdošanas kanālu paplašināšanu, inovatīvu risinājumu ieviešanu, u.c. Uzņēmumiem tiks nodrošinātas konsultācijas izmaksu un nodokļu optimizācijā, eksporta tirgus apgūšanā, kā arī tirgus izpētes jomā un citās uzņēmuma darbību ietekmējošās sfērās, kas konkrētajam uzņēmumam būs aktuālas, lai stiprinātu konkurētspēju un ļautu sekmīgāk attīstīties.

Programmas “Latvijas Zelts” pirmajā etapā tiks uzņemti ne vairāk kā 100 uzņēmumi, kuru attīstības veicināšanas programma noritēs sešu mēnešu garumā ar iespēju sadarbības programmas termiņu pagarināt nākotnē. Pēc pirmā perioda beigām notiks aktivitāšu efektivitātes un rezultātu analīze.

Uzņēmumiem, kas vēlas pieteikties dalībai programmā, kā arī ikvienam, kam padomā ir kāda kompānija, kurai šāds atbalsts būtu ļoti lietderīgs, jāaizpilda pieteikuma anketa, norādot uzņēmumu, kontaktinformāciju un darbības sfēru. Pieteikuma anketa līdz 2013. gada 30. novembrim jāsūta uz e-pasta adresi: info@latvijaszelts.lv.

Avots: Kurzemes biznesa centrs

www.ventspils.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *