Pagarināta uzņēmumu pieteikšanās atbalsta programmai “Biznesa uzrāviens”

Rūpējoties par vietējiem uzņēmējiem un veicinot pašmāju preču un produktu atpazīstamību, birojs “Latvijas produkts” pagarina iespēju ņemt dalību atbalsta programmā “Biznesa uzrāviens, nemaksājot reģistrācijas maksu, līdz pat šī gada beigām.

“Šis ir laiks, kad iedzīvotājiem ir jāatgādina – nav tālu jāmeklē, lai iegādātos kvalitatīvas preces, vai saņemtu teicami vērtējamu pakalpojumu – viss labais ir pieejams tepat, mūsu plašumos, pie mūsu pašmāju ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem,” skaidro “Latvijas Produkts” pārstāve Ieva Rozenberga.

Atbalsta programma vietējiem uzņēmumiem ietver plašu pakalpojumu klāstu, tostarp arī preču zīmju piešķiršanu produktiem, eksporta tirgu paplašināšanu un sadarbības partneru meklēšanu, biznesa apmācībām, reklāmas un publicitātes iespējas, pārdošanas veicināšanas aktivitātes, kā arī dažādas uzņēmējdarbības konsultācijas pie nozaru ekspertiem.

Par galvenajiem ieguvumiem no dalības programmā var dēvēt profesionālo atbalstu uzņēmumam būtiskās jomās – mārketings, reklāma, komunikācija, darbinieku izglītība, eksporta veicināšana u.c. – krietni samazinot izmaksas, kas būtu jāiegulda, šos pakalpojumus izvēloties individuāli.

Lai pieteiktos vietējo uzņēmumu atbalsta programmai un saņemtu bezmaksas reģistrācijas iespēju, interesenti tiek aicināti pieteikties līdz 2013. gada 31. decembrim “Biznesa uzrāviens” interneta vietnē vai neskaidrību gadījumā sazināties ar biroju “Latvijas Produkts” pa telefonu +371 26831571.

Preču zīme “Latvijas Produkts” izveidota, lai atbalstītu Latvijas vietējos uzņēmumus un dotu iespēju patērētājiem atpazīt un izvēlēties augstas kvalitātes Latvijā ražotas preces un pakalpojumus, sākot ar pārtiku un beidzot ar mēbelēm.

 

Raksts: “Vietējiem uzņēmumiem iespēja reģistrēties atbalsta programmai “Biznesa uzrāviens” līdzgada beigām”, Ieva Rozenberga, “Latvija Produkts”, publ. 22.11.2013

Avots: www.reitingi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *