Ar starptautisko izstādi Ķelnē “imm cologne 2014” atklās jauno mēbeļu sezonu

No 13. līdz 19. janvārim Vācijā notiks gadskārtējā starptautiskā mēbeļu un interjera dizaina izstāde “IMM Cologne”, kas ik gadu tiek rīkota jau kopš 1949.gada un kļuvusi par vienu no populārākajām izstādēm iekštelpu interjera un dizaina nozarē, jo gan apmeklētājiem, gan nozares pārstāvjiem sniedz vienreizēju iespēju gūt pārskatu par jaunākajām tendencēm, konkurentu aktivitātēm, kā arī nodibināt kontaktus ar potenciāliem sadarbības partneriem Vācijā un citviet pasaulē.

Katra gada sākumā izstādē redzamas jaunākās starptautiskās mēbeļu un telpu iekārtošanas tendences, kā arī daudzas pārsteidzošas inovācijas. Kopā izstādē piedalīsies vairāk kā 1200 dalībnieki no 50 pasaules valstīm. Šeit būs atrodams viss – sākot ar standarta dzīvojamās un guļamistabas mēbelēm, jauniešu istabu un pašapkalpošanās telpu iekārtojumu, matračiem un visām gultas sastāvdaļām, mīkstajām mēbelēm, modernām dzīvojamajām, masīvkoka, vannasistabas, kā arī bērnu mēbelēm, neaizmirstot arī klientus, kurus interesē luksusa klases telpu iekārtošanas iespējas. imm cologne ir galvenais tikšanās punkts gan pārdevējiem, gan lēmumu pieņēmējiem no visas pasaules nozīmīgākajiem tirgiem.

Paralēli notiks arī starptautiskā interjera priekšmetu izstāde ‘LivingInteriors’, kas iedvesmos jaunām idejām telpu dizainā. Izstāde piedāvā pievilcīgu platformu arī jaunajai dizaineru paaudzei. ‘DESIGN TALENTS’ ietvaros gan topošie, gan jaunie interjera dizaineri var piedalīties konkursā un iegūt starptautisku atpazīstamību.

Pērn izstāde pulcēja īpaši daudz apmeklētāju – 142 000 cilvēku no 137 valstīm. Viens no iemesliem – reizi divos trīs gados Ķelnē tiek izstādītas arī virtuves mēbeles. Ja iepriekšējā izstādē no Latvijas startēja tikai mēbeļu ražotājs “Pinus GB”, tad nākamā gada janvārī mūsu valsti Ķelnē pārstāvēs jau četri nozares pārstāvji: masīvkoka mēbeļu ražošanas uzņēmums “SC Koks”, SIA “Pinus GB”, SIA “Marks M” un priedes masīvkoka mēbeļu ražošanas uzņēmums SIA “Eibe-L”.

 

Raksts: “Imm cologne – starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde”, Latvijas Dizaineru savienība, skat. 03.12.2013

Avots: www.design.lv

IMM Cologne New products database

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *