Latvijā ražoti iepakojumi saņem prestižas starptautiskas balvas

Ar iepriecinošām ziņām noslēgusies Pasaules Iepakojuma organizācijas (World Packaging Organisation) starptautiskā konkursa „WorldStar for Packaging” darbu vērtēšana – balvas saņems arī Latvijā ražoti iepakojumi.  Koka rotaļlietu ražotājs SIA „MGS Factory” saņems uzvarētāja balvu par skrejriteņa „Dip Dap” transportiepakojumu. Balva pārtikas produktu grupā tiks piešķirta šokolādes konfekšu kārbu „Fazer Travel Trade” sērijai, ko izgatavojis viens no lielākajiem iepakojuma ražotājiem Latvijā AS „VG Kvadra Pak”.

„Worldstar for Packaging” ir lielākais profesionālais iepakojuma nozares konkurss pasaulē. Pasaules Iepakojuma organizācija (PIO) konkursu rīko kopš 1970. gada, aicinot pieteikt dalībai nacionālo konkursu žūriju izvirzītos labākos iepakojumus no Eiropas, Āzijas, Amerikas, Austrālijas. Šī gada konkursā piedalījās 249 darbi no 35 valstīm. Uzvarētājus noteica starptautiska žūrija – eksperti no PIO Valdes, nacionālajām un reģionālajām iepakojuma organizācijām. Tāpēc šāda atzinība ir nozīmīgs sasniegums, kas apliecina uzņēmuma produkcijas iepakojuma augsto kvalitāti, radošumu un konkurētspēju starptautiskā līmenī.

Laureātu apbalvošanas ceremonija notiks Diseldorfā, Vācijā, 2014. gada 13. maijā, starptautiskās izstādes „Interpack” laikā.

SIA „MGS Factory” konkursā piedalījās ar transportiepakojumu koka skrejritenim „Dip Dap”, konkurējot ar 46 citiem darbiem. Iepakojums ir īpašs ar tā neierasto formu, kompaktumu un praktisko pielietojumu ilgtermiņā – pēc produkta izpakošanas iepakojums pārvēršams par skrejriteņa statīvu jeb novietni. Pēc SIA „MGS Factory” pasūtījuma transportkārbas dizainu izstrādāja SIA „NGW” un izgatavoja SIA „Austra Pak”. „Dip Dap” iepakojums atzīts par labāko arī vietējā mērogā – saņemot „Grand Prix” balvu 16. nacionālajā Latvijas Iepakojuma asociācijas rīkotajā konkursā „Labākais iepakojums Latvijā 2012″.

Latvijas uzņēmums SIA „MGS FACTORY” dibināts 2010. gadā. Tā ražotnē Kuldīgas pievārtē tiek ražoti  „DIP DAP” skrejriteņi, leļļu mājas, koka mājlietas, kā arī tiek piedāvāti augstas precizitātes CNC frēzēšanas pakalpojumi. Uzņēmumam attīstoties, produktu klāstu plānots papildināt ar vēl citām attīstošām koka rotaļlietām bērniem.

 

Raksts: “Latvijā ražoti iepakojumi saņem prestižas starptautiskas balvas”, Latvijas Iepakojuma asociācija, skat. 06.12.2013

Avots: www.packaging.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *