Gada notikums grīdas segumu industrijā – izstāde “DOMOTEX 2014”

No 2014. gada 11. līdz 14. janvārim Vācijas pilsētā Hannoverē kā katru gadu norisināsies pasaulē lielākā grīdas segumu izstāde DOMOTEX, kurā ražotāji no visas pasaules piedāvās aplūkot jaunākos produktus sekojošos segmentos: parkets, koka grīdas; lamināta segumi; balkonu, terašu un dārza segumi; grīdas segumi no tekstilmateriāliem; elastīgie grīdas segumi (PVC, linolejs, korķis); keramikas flīzes, akmens; līmes, lakas, eļļas, kā arī tehnika grīdas segumu klāšanai, apstrādei un kopšanai.

DOMOTEX 2014 piedalīsies turpat 1400 dalībnieki no 60 pasaules valstīm, tādējādi piedāvājot tās apmeklētājiem gūt vispusēju pārskatu par nozarē valdošajām tirgus tendencēm, konkurentu aktivitātēm, kā arī nodibināt kontaktus ar potenciāliem sadarbības partneriem Vācijā un citās valstīs.

2014. gada izstādes fokusā būs produktu inovācijas. Jau pirms izstādes starptautiska žūrija izvēlējusi 62 interesantākos produktus, kas atbilstoši devīzei ‘Innovations@DOMOTEX’ caurvīs visu izstādi. Jaunās koncepcijas ietvaros paredzētas arī apaļā galda diskusijas, kuru gaitā pasaules vadošie arhitekti, interjera dizaineri un eksperti apmainīsies viedokļiem un savā nākotnes redzējumā, kā varētu tikt attīstīts viens no galvenajiem dizaina elementiem iekštelpu interjerā – grīdas segums.

Viens no centrālajiem notikumiem izstādē būs Wood Flooring Summit – viss par un ap koka grīdas segumiem.

2013.gadā DOMOTEX izstādē piedalījās 1323 dalībnieku no 59 pasaules valstīm. Izstādi apmeklēja 37 948 interesentu no kopumā 85 pasaules valstīm. Aptaujātie izstādes apmeklētāji bija pārsteigti par unikālo iespēju vienuviet gūt tik visaptverošu informāciju par jaunākajām tendencēm nākamajā sezonā. To, ka šo izstādi rekomendēs arī citiem, atzīmēja 92% apmeklētāju. 93% norādīja, ka DOMOTEX plāno apmeklēt arī 2014.gadā. To, ka šī izstāde kļūst arvien atzītāka starptautiskā mērogā liecina apmeklētāju statistika: 60% visu apmeklētāju bija ieradušies no ārvalstīm, tostarp puse – no citām Eiropas valstīm, 21% – no Āzijas un 11% – no Amerikas.

Šāda mēroga grīdas segumu izstādes 2014.gadā notiks arī Ķīnā, Krievijā un Turcijā. Plašāka informācija par šiem pasākumiem meklējama izstādes mājas lapā: http://www.domotex.de/en/about-the-trade-show/facts-figures/international.

 

Avots: http://www.domotex.de/home

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *