“Eksporta ABC” seminārs par eksporta iespējām uz Japānu un Koreju

11. decembrī plkst. 13:00 Ārlietu ministrijā notiks noslēdzošais diskusiju cikla „Eksporta ABC” seminārs.

Tajā biznesa pārstāvji un eksperti raisīs diskusijas par Latvijas uzņēmēju eksporta nišām Austrumāzijas tirgos – Japānā un Korejā.

Pasākumu atklās Ekonomisko un divpusējo attiecību direkcijas vadītājs – vēstnieks Einars Semanis. Par Japānas biznesa vides un potenciālu informēs Ārlietu ministrijas administratīvais direktors – valsts sekretāra vietnieks (bijušais Latvijas vēstnieks Japānā) Pēteris Vaivars.  AS „Latvijas Finieris” pārdošanas dienesta direktors Valdis Kulpe dalīsies pieredzē par biznesa sadarbību ar Japānu. Savukārt Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvis Mārcis Dzelme pastāstīs par Korejas biznesa mentalitātes aspektiem un plānoto LTRK darbību Korejā 2014.gadā.

2013.gadā šis ir astotais Ārlietu ministrijas un LTRK kopīgi rīkotais seminārs par Latvijas eksporta iespējām ārvalstīs. Šogad „Eksporta ABC” ir veicināta domu apmaiņa par Latvijas mājražotāju eksporta perspektīvām, kokrūpnieku iespējām Skandināvijas tirgū, IT nozares perspektīvām ASV, izglītības eksporta iespējām Indijā, tūristu piesaisti no Krievijas, transporta un loģistikas nozares pakalpojumu eksportu uz Franciju, kā arī par pārtikas jomas eksportu uz Krieviju.

 

Raksts: “Norisināsies „Eksporta ABC” seminārs par eksporta iespējām uz Japānu un Koreju”, Ārlietu ministrija, publ. 09.12.2013

Avots: http://www.mfa.gov.lv/lv/Jaunumi/zinas/2013/decembris/05-1/

Semināra programma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *