Seminārs par koka būvmateriālu tirgus attīstības tendencēm Beļģijā

Latvijas kokrūpniecības nozare apliecinājusi sevi kā vienu no eksporta izaugsmes dzinējspēkiem. Nozare var lepoties ar uzņēmumiem, kas piedāvā inovatīvus risinājumus un spēj atbildēt uz energoefektīvu un ilgtspējīgu produktu pieprasījumu pasaules tirgos. Nolūkā piedāvāt vietējiem uzņēmējiem svaigu ieskatu mazpazīstamajā Beļģijas tirgū, Latvijas Republikas vēstniecība Beļģijas Karalistē sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) 2013. gada 16. decembrī LR Ārlietu ministrijā organizē bezmaksas semināru “Koka būvmateriālu tirgus attīstība Beļģijā – iespējas Latvijas eksportētājiem”.

Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar koka māju, būvmateriālu un izolācijas materiālu ražotāju iespējām Beļģijā, kā arī Beļģijas pieprasījumu un tendencēm koka konstrukciju ražošanā un ekobūvē.

Neskatoties uz nelabvēlīgo ekonomisko situāciju, lielā daļā Eiropas valstu gan ekonomika kopumā, gan būvniecības sektors Beļģijā ir stabils. Augstas pirktspējas apstākļos arvien lielāks ir to patērētāju skaits, kuri izvēlas ilgtspējīgus produktus un risinājums. Koks ir viens no materiāliem, kura izmantošana Beļģijā pastāvīgi pieaug. Koka ēku būvniecības pieaugums gadā vien ir 15 % un, pēc ekspertu domām, šī tendence saglabāsies. Koka konstrukciju ražošana un ekobūve ir pašā aizsākumā un attīstās arvien straujāk; pastāvīgi tiek meklēti jauni koka materiālu pielietojuma veidi un piegādātāji. Tāpēc pašlaik ir īstais brīdis Latvijas uzņēmumiem ienākt šajā nišā gan ar saviem produktiem, gan pieredzi.

Pieteikšanās semināram – līdz 15. decembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit.

 

Raksts: “Bezmaksas seminārs “Koka būvmateriālu tirgus attīstība Beļģijā – iespējas Latvijas eksportētājiem””, LIAA, skat. 13.12.2013

Avots:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *