“BSW Latvia” rūpnīcas modernizācijai Nordea banka piešķir 6 miljonus eiro

Turpinot ilgtermiņa sadarbību, Nordea banka piešķīrusi sešus miljonus eiro SIA ‘BSW Latvia’ jaunā investīciju projekta attīstībai, informē bankas pārstāvji.

Projekts paredz vērienīgas izmaiņas uzņēmuma kokapstrādes rūpnīcas modernizācijā, galvenokārt augtākas pievienotas vērtības produktu ražošanas jaudas un efektivitātes palielināšanu ilgtermiņā. Projektu līdzfinansējusi arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), piešķirot aptuveni četrus miljonus eiro. Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks norāda, ka viens no kritērijiem, izvēloties savus sadarbības partnerus, ir to loma vietējā un ārvalstu tirgū. SIA ‘BSW Latvia’ ir bankas uzticams ilgtermiņa partneris un arī viens no kokrūpniecības nozares līderiem Latvijā un Eiropas valstīs. Ņemot vērā eksporta nozīmi vispārējā tautsaimniecības izaugsmē, banka augstu vērtē centienus uzņēmuma resursus izmantot efektīvāk un savu saimniecisko darbību skatīt ilgtermiņā, kas saskan arī ar bankas īstenoto darbības politiku.

SIA ‘BSW Latvia’ valdes loceklis Inesis Ārgalis uzsver, ka, veiksmīgi īstenojot plānotās projekta ieceres, kompānija par 30% palielinās gatavās produkcijas ražošanas apjomu ar iespēju 100% apjomā tālāk pievienot produktiem augstāku vērtību.

SIA ‘BSW Latvia’ ir dibināts 1997.gadā. Rūpnīcā darbība uzsākta 2000.gadā. Uzņēmums nodarbojas ar zāģbaļķu pārstrādi un ražo plašas specifikācijas žāvētus, ēvelētus un impregnētus kokmateriālus. Produkcija tiek eksportēta un Eiropas, Āfrikas un Āzijas valstīm.

SIA ‘BSW Latvia’ mātesuzņēmums ir ‘BSW Timber’ – vadošais zāģmateriālu ražotājs Lielbritānijā.

 

Raksts: “BSW Latvia saņem 6 miljonus eiro investīciju projektam”, Žanete Hāka, publ. 16.12.2013

Avots: www.db.lv

Papildus informācija: BSW Timber Commits to Major Latvian Expansion

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *