Pieejamas piecas biznesa attīstības programmas ar 1000 latu līdzfinansējumu

Tuvojoties jaunam gadam, uzņēmumi sāk domāt kā uzsākt nākamo periodu, lai tas būtu veiksmīgāks. Izvērtējot plašo piedāvājumu klāstu, liela interese izrādīta arī par “Biznesa uzrāviens” attīstības programmām, kas primāri ietver apmācības, konsultācijas un konkrētu darbību kopumu. Izmantojot „Biznesa uzrāviens” atbalsta programmu sniegtās iespējas, uzņēmumi atzīst, ka secīgi un pietiekoši intensīvi strādājot pie tām, neilgā laikā periodā ir iespējams sasniegt augstus rezultātus.

“Jauns gads ierasti nāk ar jauniem mērķiem un jauniem panākumiem. Arī mēs, kas savu darbību uzsāka pavisam nesen, esam lielu pārmaiņu priekšā, tāpēc nolēmām ņemt dalību divās attīstības programmās – “Inovācijas konkurētspējas stiprināšanai” un “Efektīva pārdošana un tās vadība”, jo uzskatu, ka šobrīd mums ir nepieciešami zinoši, pieredzes bagāti cilvēki un plecs uz kura balstīties, lai varam teikt, ka 2014. ir mūsu veiksmes gads. Tā summa, kas tiek ieguldīta programmā ir niecīga, salīdzinot uz to, kas mums pienākas un es ticu, ka šogad veiksme un izaugsme būs mūsu pusē,” stāsta kokapstrādes uzņēmuma pārstāvis Kārlis Zviedris.

Biznesa izglītības centrs „Biznesa Akadēmija” izstrādājis piecas attīstības programmas, kuras uzņēmumiem pieejamas ar Ls 1000 / EUR 1422,87 līdzfinansējumu, tādējādi akcentējot svarīgākos veiksmīgas attīstības aspektus: biznesa stratēģija un vadība, inovācijas konkurētspējas stiprināšanai, efektīva pārdošana un tās vadība, radoša mārketinga komunikācija (tirgus izpēte, mārketings, reklāma, PR), personāla vadība un komandas motivācija.

Vairāk informācijas par programmu interneta vietnē – www.biznesauzraviens.lv sadaļā „Attīstības programmas”. Līdzfinansējums pieejams, piesakot dalību līdz š.g. 28.decembrim.

 

Raksts: “Uzņēmumi aktīvi piesaka dalību “Biznesa uzrāviens” attīstības programmās”, Baiba Paegle / LUAC, publ. 17.12.2013

Avots:www.ligatne.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *