Aicina pieteikt uzņēmumus LTRK eksporta apbalvojumiem

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina pieteikt uzņēmumus eksporta apbalvojumu – Krišjāņa Valdemāra balvas “Latvji, brauciet jūriņā!” un “Sprīdīša balvas” izcīņai!

Krišjāņa Valdemāra balva “Latvji, brauciet jūriņā!” tiek pasniegta Latvijas uzņēmumam ar lielāko eksporta potenciālu. Uz šo balvu var pretendēt komersants, kura 51% pamatkapitāla pieder Latvijas rezidentam, kurš savus pakalpojumus/ preces eksportē uz vismaz piecām pasaules valstīm. Komersantam ir ne mazāk kā pieci eksporta produkti, tai skaitā inovatīvi, un kopējais eksporta preču/ pakalpojumu apjoms ir ne mazāks kā 500 tūkst. latu. Savukārt “Sprīdīša balva” tiek pasniegta jaunam, inovatīvam Latvijas uzņēmumam ar lielisku eksporta potenciālu. Uz šo balvu var pretendēt mazs uzņēmums, kas Latvijas tirgū darbojas aptuveni piecus gadus, uzrādījis 50% pieaugumu eksportā vai eksportē 3 jaunus produktus vai sasniedzis 100 000 latu eksporta apgrozījumu.

Elektroniskos pieteikumus, kuros pamatota atbilstība visiem apbalvojumam (vienam no diviem) izvirzītajiem kritērijiem, aicinājums iesniegt līdz 2014.gada 4.februāra plkst. 17:00. uz e-pastu: LTRK_info@chamber.lv. Visas apbalvojumiem izvirzītās kandidatūras tiks vērtētas LTRK Eksporta padomē. Apbalvojumi tiks pasniegti LTRK organizētajā, eksporta tematikai veltītajā forumā “Eksporta Diena” š.g. 20.februārī.

2013.gadā Krišjāņa Valdemāra balvu saņēma 1993.gadā dibinātais kokapstrādes uzņēmums SIA “Staļi”, kas ražo un eksportē koka logus, ārdurvis un durvis iekštelpām, kā arī citus kokmateriālus. Savukārt “Sprīdīša” balva piešķirta florbola vārtsargu inventāra ražotājam SIA “Blind save”.

 

Paziņojums: “Eksportētāj, piesakies pats / nominē kolēģi LTRK eksporta balvu – Kr.Valdemāra balvas „Latvji, brauciet jūriņā” un Sprīdīša balvas – izcīņai!”, LTRK, publ. 07.01.2014

Avots: http://www.chamber.lv/lv/jaunumi/ltrk-jaunumi/2013-05-20/1369062000

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *