Polipropilēna lokšņu un koka plastikāta ražotnē plāno ieguldīt 11 miljonus eiro

Ražošanas apvienība “Aton Eko” iecerējusi Liepājā būvēt polipropilēna lokšņu un koka plastikāta ražotni, būvniecībā ieguldot 11 miljonus eiro, šodien žurnālistus informēja Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldnieks Guntars Krieviņš.

Liepājas SEZ valde, izskatot uzņēmuma iesniegto priekšlikumu un iepazīstoties ar biznesa plānu, nolēmusi slēgt ar SIA “Aton Eko” nomas tiesību rezervēšanas līgumu ražotnes būvprojekta izstrādei, sacīja Krieviņš. Ražotni iecerēts būvēt Karostā, Lazaretes ielā 8a, un patlaban nomas tiesības rezervētas uz vienu gadu.

Ražošanas apvienība “Aton Eko” izveidota 2011.gadā un nodarbojas ar inženierkomunikāciju projektēšanu un izbūvi, lokālu bioloģisku attīrīšanas iekārtu ražošanu un uzstādīšanu un to apkalpošanu. Uzņēmums nolēmis paplašināt savu darbību un Liepājā izveidot ražotni, kas izmantos modernas un videi draudzīgas tehnoloģijas. Plānots, ka ražotnes kopējā platība būs 41 441 kvadrātmetrs un tajā tiks nodarbināti 43 cilvēki.

 

Raksts: “Polipropilēna lokšņu un koka plastikāta ražotnē plāno ieguldīt 11 miljonus eiro”, ziņu portāls Liepajniekiem.lv, publ. 03.02.2014

Avots: www.liepajniekiem.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *