Būvindustrijas uzņēmumu tirdzniecības misija Zviedrijā izstādes “Nordbygg” laikā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Latvijas būvniecības uzņēmumiem un būvmateriālu ražotājiem 2014. gada 3. aprīlī rīko tirdzniecības misiju Zviedrijā izstādes “Nordbygg” laikā Stokholmā.

Tirdzniecības misijas ietvaros LIAA uzņēmējiem organizēs tikšanos ar potenciālajiem sadarbības partneriem saskaņā ar uzņēmumu atsūtītajiem profiliem. Tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja apmeklēt arī izstādi “Nordbygg 2014”, kas ir lielākā Skandināvijas būvniecības un būvmateriālu ražotāju izstāde. Pasākuma ietvaros paredzēts arī informatīvais seminārs par Zviedrijas būvniecības sektora niansēm, īpatnībām iepirkumu procesā, arhitekta lomu celtniecības procesā Zviedrijā u.c.

Izstāde “Nordbygg” norisinās reizi divos gados un tās popularitāte Skandināvu vidū strauji pieaug. Iepriekšējā izstādē piedalījās aptuveni 900 dalībnieki no 30 valstīm un tās darbība norisinājās trīs dažādās hallēs. Kopējais izstādes apmeklētāju skaits sasniedza gandrīz 57 tūkstošus. Latviju izstādē “Nordbygg 2012” LIAA kopīgajā stendā pārstāvēja seši uzņēmumi, tostarp būvniecības uzņēmums “Arčers”, bruģakmens un betona izstrādājumu ražotājs SIA “Eko Bloks”, industriālo betona grīdu ierīkotājs “Primekss”, ielu apgaismes un telekomunikācijas torņu ražotājs “Tecnopali group”, sendvičtipa paneļu un siltumizolācijas ražotājs “Tenapors”, kā arī koka logu ražotājs “WWL Houses”.

Pieteikšanās dalībai līdz 26. februārim ŠEIT.

 

Raksts: “Būvindustrijas uzņēmumu tirdzniecības misija Zviedrijā izstādes “Nordbygg 2014″ laikā Stokholmā”, LIAA, skat.17.02.2014

Avots: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *