Ar rekordlielu darbu skaitu noslēgusies Meža Olimpiādes pirmā kārta

Arī šogad ar rekordlielu iesūtīto darba skaitu noslēgusies Meža Olimpiādes 1.kārta. Izvērtējot 295 mācību stundu aprakstus no 105 Latvijas skolām, tiesības piedalīties “Meža olimpiādes” pusfinālā piešķirtas 60 skolu aktīvākajiem skolotājiem un skolēniem.   Šī gada tēma – “Literatūra mežā” nav bijis šķērslis olimpiādē iesaistīties dažādu priekšmetu skolotājiem, integrējot stundās literatūras elementus, kā rezultātā dažādu Latvijas novadu bērniem ir bijusi īpaša iespēja mācīties ārpus klašu telpām, saistot mācību vielu ar praktiskām lietām dabā.

Šī gada Meža Olimpiādes atlases kārtās ir iespēja piedalīties arī pašiem skolēniem. Pusfinālā iekļuvušo skolotāju skolēniem ir uzdevums no š.g. 17. februāra līdz 17. martam sacensties par labāko rezultātu interneta spēlē www.mezotajs.lv, lai pēc tam finālā pierādītu sevi aktīvās atpūtas sacensībās Tērvetes dabas parkā un iegūtu galveno balvu – dabas ekspedīciju uz Norvēģiju.

Meža olimpiādes mērķis ir rosināt skolotājus iekļaut vispārējās izglītības mācību priekšmetos tēmas un pasākumus, kas saistīti ar zināšanu, pieredzes un iemaņu gūšanu, skolēniem esot tiešā saskarē ar mežu, apkārtējo vidi.  Olimpiādi organizē AS „Latvijas valsts meži” vides izglītības programmas „Izzini mežu” ietvaros.

 

Raksts: “Ar rekordlielu darbu skaitu noslēgusies Meža Olimpiādes pirmā kārta”, LVM, publ. 17.02.2014

Avots: www.mammadaba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *