LLU noslēgusi trīspusēju sadarbības līgumu ar meža zinātņu akadēmiju un “Altum”

Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) 3. martā noslēgts jauns trīspusējs sadarbības līgums ar Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmiju (LLMZA) un Valsts akciju sabiedrību (VAS) “Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum”. Noslēgtā sadarbības līguma galvenais mērķis ir veicināt zinātnes un prakses sadarbību, kopīgi rīkot seminārus, konferences, vispārizglītojošus pasākumus, sniegt konsultācijas, veicināt Latvijas lauku attīstību, zinātniskās izstrādnes un mudināt jauniešus pievērsties zinātnei.

Puses vienojas, sākot ar 2014. gadu, izcilākajiem jaunajiem zinātniekiem – doktoriem un maģistriem par konkursa darbu piešķirt ikgadējas balvas par kopējo summu EUR 1 000 gadā. Balvas tiek piešķirtas saskaņā ar pušu izstrādātu konkursa nolikumu, kuru finansēšanu nodrošina Altum.

Konkursa Nolikums paredz, ka apbalvojumi jaunajiem doktoriem un maģistriem tiek piešķirti par ieguldījumu zinātniskos pētījumos, kas vērsti uz Latvijas lauku modernizāciju, uzņēmējdarbības attīstību un finanšu līdzekļu efektīvu izmantošanu.

 

Raksts: LLU noslēgts jauns trīspusējs sadarbības līgums ar LLMZA un VAS “Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum”, Juris Kālis, publ. 04.03.2024

Avots: http://www.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=10256

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *