Atskats uz aizvadīto būvniecības nozares izstādi Ķīpsalā “Māja I 2014”

No 13. līdz 16. martam starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinās lielākais būvniecības nozares notikums Baltijā – 28.starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2014”, kur nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm prezentēja ražojumus būvniecībai, uzlabotas tehnoloģijas, kā arī aktuālus celtniecības un remonta risinājumus.

Kā uzsver paši organizatori, izstāde ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus un to izmantošanu, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistīto nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem.

Šogad izstādes ekspozīcija bija īpaši plaša – tika prezentētas gan kvalitatīvas būvkonstrukcijas, celtniecības un apdares materiāli, gan dažādas iekārtas, jaunākie un aktuālākie risinājumi dzīvojamo, darba un sabiedrisko telpu interjeram un eksterjeram. Kvalitatīvus, drošus, energoefektīvus un videi draudzīgus būvmateriālus un apdares materiālus izstādē prezentēja uzņēmumi “Staļi”, “Velux”, “Iļģuciems”, “Monier” u.c. pašmāju un ārvalstu uzņēmumi. Jaunākās tehnoloģijas celtniecības līmju nozarē izstādē prezentēja SIA “Intar-Sija”. Granulu un granulu – malkas katlus, siltumsūkņus, gāzes apkures iekārtas, kamīnus un vēl citus apkures risinājumus izstādē piedāvāja “Apkures katli”, “Silta-Māja.lv”, “Ekopluss”, “Akmens krāsnis”, “Grandeg”, “Komforta Tehnoloģijas” un citi uzņēmumi. Savukārt interesantus un neordinārus virtuves, vannas istabas un korpusa mēbeļu dizaina risinājumus, kā arī dažādu krāsu un faktūru virsmu un fasāžu apdares materiālus dzīvokļu un privātmāju interjeriem prezentēja uzņēmums “rQ mēbeles”. Augstas kvalitātes grīdas segumus izstādē piedāvāja SIA “Ruby Floors”, “Amber Wood”, grīdas segumu tirgotājs/ SIA AMBE salons “Tūkstoš grīdu” un terases dēļu tirgotājs “AM Energy”. Plašā klāstā izstādē tika prezentēti arī grīdas segumu kopšanas līdzekļi. Tāpat izstādē bija apskatāmas ekoloģiskas lapenes un pirtis, kā arī koka kempinga mājas, dārza, grila un brīvdienu mājas, nojumes un kubli.

 

Avots: http://www.bt1.lv/bt1/maja1/?link=00000000

FOTOIESKATS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *