“Līvas Grupa” šogad cer noturēt pagājušā gada ražošanas rādītājus

SIA Līvas Grupa, kas pārstāv vairākus darbības virzienus, sākot ar pārtikas mazumtirdzniecību, beidzot ar logu un durvju, kā arī koka māju ražošanu, norāda, ka aizvadītajā gadā uzņēmumam izdevies palielināt eksportu uz Eiropas Savienības valstīm. Uzņēmums 2013.gadā apgrozīja 1,799 milj.EUR (1,264 milj.Ls), no kuriem gan vairāk nekā 97% veidojuši ieņēmumi no darbības Latvijā. Analizējot ieņēmumus no eksporta tirgiem, redzams, ka salīdzinājumā ar 2012.gadu, pērn tie palielinājušies teju trīs reizes. Salīdzinājumā ar 2012.gadu pērn arī palielinājusies SIA Līvas Grupa peļņa, kas pēc nodokļu nomaksas augusi par 120,10%, sasniedzot 132,4 tūkst.EUR (93,1 tūkst.Ls). Pagājušā gada peļņu iecerēts ieguldīt ražošanas līdzekļu atjaunošanā un jaunu pamatlīdzekļu iegādē.

2014.gadam SIA Līvas Grupa izvirzījusi mērķi noturēt pagājušā gada ražošanas rādītājus, kā arī turpināt jau uzsākto produktu ražošanu un ieguldīt vairāk līdzekļu ražošanas līdzekļu atjaunošanā.

Jaunpils novada uzņēmums SIA Līvas Grupa pērn atzīmēja savu divdesmit gadu darbības jubileju –  uzņēmums reģistrēts 1993.gada 16.februārī un sākotnēji strādājis kā zemnieku saimniecība.

 

Raksts: Līvas Grupa šogad cer noturēt pagājušā gada ražošanas rādītājus, Klientu portfelis, publ. 09.04.2014

Avots: www.klientuportfelis.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *