Atklāta gadskārtējā RTU diplomandu izstāde “Ķīpsalas dizaina kods”

No 1.jūlija līdz 7.jūlijam tirdzniecības centrā “Rīga Plaza” apskatāma gadskārtējā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) studentu diplomdarbu izstāde “Ķīpsalas dizaina kods 2014”, kurā skatāmi vairāk nekā 40 topošo dizaineru darbi – mēbeles, interjera aksesuāri, kā arī vairākas apģērbu kolekcijas no studentu modes skates “Ķīpsalas pavasaris 2014”.

Šī gada izstādes moto “Nospiedumu daudz – kods viens” apvieno ideju par bakalaura studentu diplomdarbu dažādību un vienoto pieeju to izstrādē, skaidroja RTU izstādes organizatore RTU DTI pasniedzēja Ilze Gudro.

Izstādes objektus iespējams vērtēt un apspriest speciāli izveidotā lapā tiešsaistes sociālā tīmekļa vietnē “Facebook“. Interesentiem iespējams sazināties ar autoriem un apspriest eksponātu iegādes iespējas.

Izstādi veidojuši RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) DTI profesionālo bakalaura studiju programmu “Materiālu tehnoloģija un dizains” un “Apģērbu un tekstila tehnoloģija” 4.kursa studenti sadarbībā ar maģistrantūras 1.kursa studentiem.

 

Raksts: DIZAINA KODS 2014, t/c “Rīga Plaza”, publ. 01.07.2014

Avots: http://www.rigaplaza.lv/lv/jaunumi/jaunumi/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *