Aicina piedalīties konkursā “Mēbele – inovācija”!

Rakstāmgalds, kas automātiski maina augstumu, gulta, kas transformējas par krēsliem, skapis ar bīdāmi lokāmām durvīm – tie ir tikai daži inovatīvu mēbeļu piemēri, ko radījuši talantīgi Latvijas cilvēki. Lai „izceltu saulītē” jaunus unikālus risinājumus, mēbeļu izstādes „Baltic Furniture 2014″ rīkotāji aicina mēbeļu ražotājus, dizainerus, kokapstrādes studentus un ikvienu interesantu piedalīties konkursā „Mēbele – inovācija”.

„Mūsdienu patērētājam ir svarīgi, lai mēbele būtu ne vien kvalitatīva un skaista, bet arī ērti lietojama un viegli transformējama, tāpēc inovatīva risinājuma ieviešana standarta mēbelē vairs nav nekāds retums. Konkursā aicinām piedalīties gan jau zināmus un atzītus dizainerus, gan amatniekus no Ventspils līdz Ludzai. Lai piedalītos konkursā, interesentiem līdz šī gada 31. augustam jānofilmē līdz 60 sekundēm garš video, kas uzņemts ar viedtālruni vai jebkuru citu videoierīci, un jāatsūta uz e-pastu konkurss@bt1.lv. Video ir jābūt redzamai mēbelei un tās inovatīvi tehniskajam risinājumam. Iesūtītos video vērtēs mēbeļu rūpniecības eksperts Andris Plezers, dizainers un koktēlnieks Jānis Straupe un izstādes „Baltic Furniture 2014″ projekta vadītājs Edgars Skara. Vērtēšanas kritēriji: produkta risinājuma oriģinalitāte, pielietojamība un dizains.

Konkursantu iesūtītie video tiks publicēti izstādes „Baltic Furniture” mājaslapā: www.balticfurniture.lv un Facebook kontā: www.facebook.com/baltic.furniture. 8. septembrī tiks paziņots galvenās balvas ieguvējs. Labākā risinājuma autors balvā iegūs 15 m2 ekspozīcijas laukumu ar standarta apbūvi Baltijas lielākajā mēbeļu izstādē „Baltic Furniture 2014″, kas no 2. līdz 5. oktobrim notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Konkursa video aicinājumu un inovatīvu mēbeļu piemērus ir iespējams aplūkot šeit: www.youtube.com/watch?v=B722g7X3pRo&feature=youtu.be

Kā zināms, izstāde „Baltic Furniture” ir nozīmīgākais nozares notikums Baltijā, kas katru gadu oktobra sākumā vienkopus pulcē mēbeļu, mēbeļu furnitūras, interjera dizaina priekšmetu un apgaismojuma risinājumu ražotājus un tirgotājus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm, lai vairāk nekā 25 000 apmeklētāju piedāvātu jaunus un inovatīvus nozares produktus.

 

Raksts: Aicinām piedalīties konkursā „Mēbele – inovācija”!, BT 1, skat. 03.07.2014

Avots: http://www.bt1.lv/bt1/balticfurniture/?link=00600010&subid=3937

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *