Tērvetē apskatāma kokrūpniecības nozarei veltītā izstāde “Iepazīsties – Koks!”

Tērvetes dabas parkā no 7.jūlija līdz oktobra vidum bez maksas ir apskatāma Latvijas kokrūpniecības nozarei veltītā izstāde „Iepazīsties – Koks!”.

Izstādē zinošu gidu pavadībā ikviens interesents varēs uzzināt kā attīstījusies Latvijas kokrūpniecība, kādi mums pierasti un netradicionāli produkti tiek ražoti no Latvijā iegūtās koksnes, un kā Latvijas koks konkurē ar moderniem materiāliem būvniecībā, autorūpniecībā un kuģu būvē .

Tērvetē apskatāmā izstāde ir izvietota teltī iepretim ieejai Tērvetes dabas parkā. Izstāde visiem apmeklētājiem ir bez maksas, un tā būs atvērta katru dienu, izņemot pirmdienas, no plkst. 11 līdz 19. Brīvdienās izstāde būs atvērta jau no plkst. 9.

Tērvetes dabas parkā apskatāmā izstāde iepriekš atradās Mežaparka estrādes telpās, kur tā nedaudz citā veidolā atgriezīsies rudenī. Izstāde „Iepazīsties – Koks!” tapusi sadarbojoties biedrībai „Zaļās Mājas”, Latvijas kokrūpniecības federācijai, a/s „Latvijas valsts meži”, Zemkopības ministrijai un citām meža nozares organizācijām.

 

Raksts: “Iepazīsti koku Tērvetes dabas parkā!”, Mammadaba, publ. 07.07.2014

Avots: www.mammadaba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *