Pagarināts pretendentu izvirzīšanas termiņš Medniecības Gada balvai

Pretendentu izvirzīšanai Gada balvai medniecībā, kas ir ikgadēja augstākā atzinība par nozīmīgu ieguldījumu medību saimniecības attīstībā un medību popularizēšanā Latvijas vai vietējā mērogā, termiņš pagarināts līdz 31.jūlija plkst. 17:00.

Balvu piešķir trīs nominācijās: par mūža ieguldījumu medniecībā, par nozīmīgu ieguldījumu medniecībā un par nozīmīgu ieguldījumu medniecībā reģionā. Pretendentus apbalvošanai izvirza: ar medību saimniecību, medību trofejām, medību šaušanas sportu, medību kinoloģiju saistītas nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājumi un profesionālās organizācijas), meža nozares valsts pārvaldes institūcijas, uzņēmumi, izglītības un zinātnes institūcijas vai pašvaldības.

Izvirzot pretendentu kādai no nominācijām, pieteikumā tiek pamatots un izklāstīts pretendenta devums vai sasniegumi un viņa atbilstība konkrētajai nominācijai.

 

Raksts: “Pretendentu izvirzīšana Medniecības Gada balvai pagarināta līdz 31. Jūlijam”, Biedrība “Latvijas Mednieku savienība”, publ. 09.07.2014

Avots: www.lms.org.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *